şükela:  tümü | bugün
  • ilan
    sevilmeyen eşe dosta tavsiye 1.4 turbo (detayları okuyunuz)
    8 yaşında en ufak civatasına varana kadar servis bakımlı araç üzerine eklenmiş olan tüm parçalar (deri döşeme ve araç kaplama hariç) serviste yapılmıştır. 86400 km.de opel astra enjoy plus 1.4 turbo ilk sahibinden mükemmel temizlikte sadece arka plastik tampon boyası mevcut.

araç üzerindeki ekstralar.

mat füme kaplama ( maslak carbon dizayn)

hella bixenon farlar ( ilker kemal bikeç yapımı)

gündüz led farlar, devil eye

bu modelde bulunmayan ön sisler

logosuz ön panjur

2 renk 18" opc jantlar 225/40/18 pzero lastikler

h&r 4 cm spor yay

dr. ecu custom mapping 162 hp / 270 nm

k&n 69-4521ts air ıntake komple kit

emil exhaust garage maslak yapımı çift çıkış (son susturucu orjinaldir kafa ütülemez)

lazer kesim jant göbekleri / arka logo / plakalıklar.

arka difüzör
    iç/dış kapı kolu bmw style ışık paketi

2 renk komple deri döşeme

android multimedya ( orjinal kasasında renk farkı olduğundan almanya'dan cd600 çerçevesi sipariş verilmiş ve çerçeveye oturtulmuştur.)

custom dashboard (odb üzerinden araç verilerini güncel olarak anlık izleme) (gsı gear shift ındicator) video'da detayları görebilirsiniz tamamen bcm'den gelen veriler görüntülenmektedir.

iç konsol kapı kolları 2 renk özel boyama

--araçla beraber verilecekler----

extra olarak 4 jant kışlık lastikler + 1 225/40/18 yedek lastik

orjinal hava filtre kazanı

orjinal yaylar

orjinal ön panjur / arka difüzör

örjinal halojen farlar

orjinal ön sinyaller

daha sayamadığım bir çok ekstra.....

harici olarak hiçbir parça satılık değildir.

evet işin özünde en önemli kısma gelelim... bu aracı aynı benim gibi bakacak bir arkadaşa itelemem lazım..

sebebi de....

2010 yılında almış olduğum j 1.4 turbo aracımda sırasıyla 01.04.2013 - 14.04.2015 tarihlerinde 2 kez iyi niyet garantisi altında ücretin bir kısmını karşılayıp (1000 tl -1583tl) klima kompresör değişikliği yaptırmış olmama rağmen 26.04.2018 tarihinde yine aynı parçanın problem yapması sebebiyle firmaya müracaat ettim. problemin firma tarafından kullanıcı hatası olmadığı açıklanmasına rağmen aynı yerden aynı şekilde problem yapması üzerine ilgili parçanın fabrikasyon / üretim hatası olduğu düşünülerek firmaya şikayette bulundum. müşteri hizmetleri tarafından bana yapılan açıklamada ilgili sorun için tarafıma lütuf yapıldığı söylenerek 4581 tl masraf çıkartılmış ve bu tutarın 2710 tl'sının tarafımdan karşılanması istenmiştir. ayrıca 2 kere basiret bağlanması sebebiyle saflık yaptıktan sonra. istedikleri parayı ödesem dahi takılacak klima kompresörüne 1 gün bile garanti vermemekteler.

ilgili parçanın araç üzerinde 3 defa neden aynı sorun sebebiyle kullanılamaz duruma geldiğinin tarafıma bir türlü açıklanamaması üzerine ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

maalesef kabul edemesem de bu araçta kronik klima kompresör sorunu var. arabada lastikten çok kompresör değişikliği yaptırdım ama nedense illa her 2 senede bir defa iyi niyetle servise öptürmem gerekiyor.

bu sebepten dolayı bana 100.000 tl verecek ve kendini benim yerime servise öptürecek bir ruh hastasına ihtiyacım var.

ha yok kardeşim bende senin gibi helal süt emdim senin sorununu şu arkadaş helalinden çözer diyecek adama da kralından bir yemek ısmarlamak sözümdür.

stockholm sendromu gibi araca çok bağlı olduğumdan 1 kuruş pazarlık payı ile beraber araç 99.999,99 tl'dir

aracı sevilmeyen eşe dosta tavsiye edebilirsiniz.

beni hiç öpmediler diyen arkadaşlar tam sizin için ideal bir araç,

gün yüzü görmeyenler size de hitap eder klima gazı olmadığında çalışmadığından mecbur gece seyahat edersiniz. gün yüzü göremezsiniz

ilanda anlatılan her şey hayal ürünü değil bizzat yaşanmıştır...

firma kendi ürettiği ürünün arkasında durmuyor ise.......

robert bosch'un dediği gibi;

“insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.”

kalın sağlıcakla.
  • dürüst satıcı klima gazını doldurup satar kimsede farkına varmaz dı.
  • klima problemi skandal bildirisi gibi gorunen, anlamli ilan
  • nerede kronik arıza orada opel astra dedirtmiş ilandır. satıcıya tavsiyem bağcılar civarında bir galerici bulup satışı gerçekleştirmesi.
  • sanırım aracın gelecek 20 seneki klima masrafı fiyata dahil. yoksa kim neden 50-55 bin edecek araca 100 bin versin, değil mi?

abi ama jant var ecu var demeyin.

edit: aracın sahibi gelmiş lol
    sırf o jantların tanesi 10.000 tl eder *