şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de 2.el otomobil piyasasının ne hale geldiğini göstermektedir. 18-20 yaşındaki feleği şaşmış araca özel yapım diyerek 66 bin türk lirası fiyat biçmiş. tam 10 bin euro ediyor.

silinirse link

link

edit: ilan yayından kalkmış. sanırım arkadaş arabayı sattı. arşiv linki burada

edit2: satılmamış ama fiyat 73 bin liraya yükselmiş. malum enflasyon.

edit:3 arkadaşlar yeni yıl zammı ile birlikte fiyat 77 bin liraya ulaşmış durumda. biriniz şu arabayı alın da rahatlayalım amk.
  • keşke özel yapmasaymışsın kardeş

ilan açıklamasını okuduktan sonra gelen edit:

--- spoiler ---

araç şu an sıfır ayarındadır.hiçkimseye yalanım yoktur ciddi gerçek hasta alıcısına herşey resimleriyle detaylı anlatılacaktır
    --- spoiler ---

böyle bir şeyi söyleyen insanın yalan söylememe ihtimali=0

--- spoiler ---

kompresyon test cihazını 500 tl ye aldım ve ölçtürdüm sonuç 34 çıktı ve usta mükemmel abi dedi şaşırdı.
    --- spoiler ---

olay asıl burda kopuyor lkjasdklajsd

--- spoiler ---

tek kusuru arabamda hiçbişey yokken sahtekar boyacının arabayı komple boyamasıdır
    --- spoiler ---
  • büyük yazdın ya sattın şimdi.
  • 1.8 turbo motor 150 bg güç üretir.hem 120 bg yazmış hem 1.8 turbo ile aynı güç demiş.kafayı nikelaj görünümlü plastik ile kaplamak bu olsa gerek.
  • ulan adama sormazlar mı bora gibi bir arabanın nesine hastasın seri üretim sikimsonik bir modelin neresi özel? koyduğu jantlara bak bu arabaya robert kolej birincisi binse 1 yıl içinde kuştepede torbacılık yapmanın karlı iş olacağını söyler. farlara, kapı camlarının yanındaki rüzgarlık mıdır nedir onlara, arka cama yapıştırılmış ne olduğu anlaşılmayan yazıya bak varoş semtlerin, mahallelerin içlerinde bulunduğu ortamdan bir tık ama sadece bir tık daha iyi durumda olup ortamlarda ağaoğlu cakası satan salak ergenin babasının arabası bu. 66000 nedir galatasaray üniversitesinde tezsiz master 24000 tl ulan. buna 66000 verenin, verdiği parayı tutan elinin. neyse, tanım: istenilen parayı hak etmeyen külüstür.
  • caps lock "büyük karakter" ve bold. çok inandırıcı ilan detayları :)
  • yerli otomobil diye yediririz bunu arkadaşlar. ismi de bora haydi el atın :d
  • koca koca puntolarla şöyle kusursuz, böyle emsalsiz dedikten sonra "tek kusuru arabamda hiçbişey yokken sahtekar boyacının arabayı komple boyamasıdır." final cümlesiyle beni benden almıştır.

bonus : "keşke herkes benim 10da birim kadar dürüst olsa"
  • arabada hiçbir şey yokken sahtekar boyacı arabayı komple boyamış. öyle yazmış açıklamasında.
    insanlar nasıl bu kadar aptala oynayabiliyorlar nasıl bu kadar sahtekarlaşabiliyorlar aklım almıyor.