şükela:  tümü | bugün
  • keşke özel yapmasaymışsın kardeş

ilan açıklamasını okuduktan sonra gelen edit:

--- spoiler ---

araç şu an sıfır ayarındadır.hiçkimseye yalanım yoktur ciddi gerçek hasta alıcısına herşey resimleriyle detaylı anlatılacaktır
    --- spoiler ---

böyle bir şeyi söyleyen insanın yalan söylememe ihtimali=0

--- spoiler ---

kompresyon test cihazını 500 tl ye aldım ve ölçtürdüm sonuç 34 çıktı ve usta mükemmel abi dedi şaşırdı.
    --- spoiler ---

olay asıl burda kopuyor lkjasdklajsd

--- spoiler ---

tek kusuru arabamda hiçbişey yokken sahtekar boyacının arabayı komple boyamasıdır
    --- spoiler ---
  • ulan adama sormazlar mı bora gibi bir arabanın nesine hastasın seri üretim sikimsonik bir modelin neresi özel? koyduğu jantlara bak bu arabaya robert kolej birincisi binse 1 yıl içinde kuştepede torbacılık yapmanın karlı iş olacağını söyler. farlara, kapı camlarının yanındaki rüzgarlık mıdır nedir onlara, arka cama yapıştırılmış ne olduğu anlaşılmayan yazıya bak varoş semtlerin, mahallelerin içlerinde bulunduğu ortamdan bir tık ama sadece bir tık daha iyi durumda olup ortamlarda ağaoğlu cakası satan salak ergenin babasının arabası bu. 66000 nedir galatasaray üniversitesinde tezsiz master 24000 tl ulan. buna 66000 verenin, verdiği parayı tutan elinin. neyse, tanım: istenilen parayı hak etmeyen külüstür.
  • - boyacı arabamı neden baştan aşağıya boyadın?
    + çünkü ben sahtekar bir boyacıyım ve arabaları baştan aşağı boyarım.
  • maksimum 40 bin edecek araçtır.

o değil de allah böyle adamların iş arkadaşlarına, komşularına falan sabır versin..
  • arabada hiçbir şey yokken sahtekar boyacı arabayı komple boyamış. öyle yazmış açıklamasında.
    insanlar nasıl bu kadar aptala oynayabiliyorlar nasıl bu kadar sahtekarlaşabiliyorlar aklım almıyor.
  • büyük yazdın ya sattın şimdi.
  • insanların evlerine, arsalarına veya taşıtlarına gelişi güzel fiyat yazılamaması gerektiğini gösteren örneklerden. türkiyede bu kadar kredi borçlusu varsa, kara listede insan varsa bunun başlıca sebeplerinden biri de sahibinden.comda bişeyler satanlardır. sallıyorum adam evini 150 bine satacak,o muhitte piyasa bu, ama adam 170 yazıyor. komşusu veya yan apartmandaki adam banyo yaptırmış geçen sene o da satarken 180 yazıyor. karşı apartmanda piyasayı kontrol eden adam benim evin bunlara göre manzarası var deyip 205 yazıyor evine. satarsa alırız bişeyler diyor tok satıcıyım diyor ama piyasayı yükseltiyor mal. sonra o 170 yazan da ben mal mıyım deyip 210 yazıyor.
    aynı şey araçlarda da geçerli, adam honda civic satacak 2002 model araç bak, 2002 model diyorum diyorum 17 yaşında araba, normal bir ülke olsak 20 bin falan etmesi lazım aracın 30 bin yazıyor. bunu gören aynı araca sahip iş arkadaşı "hilmi o sikimsonik arabaya 30 mu yazmış, bende sunroof var" deyip 33 yazıyor, bunu gören amasyadaki adam kendi arabasında hasar kaydı yok diye 36 yazıyor, onu gören çok az kilometreli bursadaki araç sahibi "en önemli şey aracın kilometresi" deyip 39 yazıyor. bunlar birkaç gün içinde oluyor. sonra ilk 30 yazan bizim saf da "sıfır araçlar yükseldi, piyasa arttı" deyip arabasına 40 yazıyor. döngü devam ediyor. durmuyor sürekli artıyor. araçlarımız evlerimiz eskimesine rağmen fiyatları artıyor. bu da araba almak ev almak zorunda olan insanları daha çok masrafa sokuyor. en çok bankalar seviniyor.
  • ulan 1 tl masraf yok yazmış ama arabayı normal bir insanın bineceği hale getirmek için en az 2 bin lira harcamak lazım.
  • koca koca puntolarla şöyle kusursuz, böyle emsalsiz dedikten sonra "tek kusuru arabamda hiçbişey yokken sahtekar boyacının arabayı komple boyamasıdır." final cümlesiyle beni benden almıştır.

bonus : "keşke herkes benim 10da birim kadar dürüst olsa"
  • 1.8 turbo motor 150 bg güç üretir.hem 120 bg yazmış hem 1.8 turbo ile aynı güç demiş.kafayı nikelaj görünümlü plastik ile kaplamak bu olsa gerek.