• adam hasta olduğunu yazmış, ekşici piçler hala dalga geçiyor.
  • arkadaşın facebook profilinden gördüğüm kadarıyla 2018 yılından beri 2 arabayı'da satamamış. bence adam ağır şizofren.
  • sanırım beş yıldır elden bir türlü çıkarılamayan, son sahibine amele sümüğü gibi yapışan, ara ara belki bu defa arabadan kurtuluş umudu olur diye satışa konan ama o yaşta bir araca yapılan salakça masrafların çıkarılabileceği bir fiyattan alacak bir enayi de çıkmayan olta ilandır. hiçbir sazan bu fiyata o ilana atlamaz söyleyeyim kardeş. siz o aracı bir okutup üfletin ve yirmibeş otuz bin liraya elden çıkarın. yetmişyedibin nedir allah aşkına.
  • (bkz: akisler)
  • ilana ilk çıktığında sanırım boyacının gazabıyla karambole komple boyanmış yazmış araç için.

şimdi yeni ilanda ise 2.000 tlye komple fırın boya yaptırıldığını anlatıyor güzel güzel. kime ne kaptırırsam.

hey gidi hey :)
  • özel yapım dediği de kardeşler tuning amk. aliexpressten getirdiği 5 10 dolarlık parçaları takmış sanıyorum. bunlarla mesajla taşak geçeceksin ki kafasına 'ulan bu kadar adam yanılıyor olamaz yanlış bir iş mi yaptım ben?' düşüncesi oturacak ç
  • çin kerhanesi gibi ışıl ışıl araç.
  • yanıyo maşallah yılbaşı ağacı gibi ışıl ışıl
  • dünyadaki en çirkin volkswagen bora olabilir
  • ederi 25-30 bin arası olan aracın üzerinde 40 binlik masraf olunca fiyatının 77 bine çıkacağını sanan bir adet keko tarafından satılan araçtır.

adamın keko olduğunu anlamak için ilan fotoğraflarına bakmak da yeterli olabilir.
hesabın var mı? giriş yap