şükela:  tümü | bugün
  • edit: "oyuncak bulut" adlı suser, ilker hoca ile telefonla görüşüp konu hakkında bilgi almış. ilanı veren kendisi değilmiş. ilanın, başkası tarafından karalama için verilmiş iğrenç bir oyun olduğu belli oldu. ilan veren hakkında hukuki süreç başlatılmış. bu çirkinliğin daha fazla görülmemesi için ilk mesajı silmeyi uygun buldum.
  • bu entry, intikama kurban gitmiş birinin daha fazla zarar görmemesi için silinmiştir.
    kendisine geçmiş olsun
  • sahte ilandır.

edit:beyler ilker ile görüştüm.
    ilanı veren kendisi olmadığını ve yasal süreci başlatacağını bildirdi.
    sanırım kendisini sevmeyen biri tarafından yapılan bir götlük bu.

edit2: la olm manyak mısınız? hasta mısınız?
    ilanı kendisi afına başkası vermiş rektöre şikayet nedir lan? bu nasıl yargısız infaz? yuh.
  • inanmayın sikecek dedirten ilandır.
  • ilker keçetep'e ait olduğu görülen ilandır. büyük ihtimalle kendisini sevmeyen birileri tarafından trollenmektedir.

edit: büyük ihtimalle fake ilandır. alt bölümünde "*tüm kriterleri eksiksiz sağlayan adayların boy fotoğraflarını ve kendileri hakkında bilgileri ilan sahibinin ad ve soyadını taşıyan sosyal medya hesabına ( faceb... ) yollamaları" ifadesi yazıyor. neden sosyal medya hesabına fotoğraf yollatsın ki? büyük ihtimalle vatandaşa sosyal medya rezilliği yaşatmayı hedeliyorlar. biz de hemen atladık aq.
  • ilker keçetep isimli arkadaştan özür diliyorum. geçmiş olsun.

edit: özür.
  • (bkz: abi beni sik)
  • ulan bazı insanların bu özgüvenine, cesaretine hayranım arkadaş. adam açıktan iş ilanı ayağına seks partneri ariyo ya la. az biraz saf olup, iş bulduk diye sevinip gitsek herif bizi sikecek amk.
  • çaycuma’da üniversite olması kadar şaşırtıcı gelmedi. açıkhava tımarhanesi gibi ülke ya.

adam bir de öğretim görevlisi, doktora bile bitmemiş daha. bu aralar akademideki delilikler her gün düşüyor neredeyse, bu hızla 10 yıla akademi adam olur.

edit büdüt: ilan sahteymiş sanırım ama üniversite gerçek
  • animasyon - eğlence alanında açılmış ilandır. derili felan giydirecekse demek ki.