şükela:  tümü | bugün
  • gayet de iyi bir instagram sayfasıdır. sadece 2.5 parça boyalı ancak özünde pert araçları takipçilerine göstermektedir.
    seviyoruz.

(bkz: başlık başıma)
  • efsane ifşalar yapmaktadır. insan gördükçe hayret ediyor bu ülkede her şeye şüpheyle bakarsan hayatta kalırsın.
  • muazzam ınstagram sayfasıdır. en son ölümlü kazaya karışmış ve baştan toplanmış bir fiesta ifşası yapmıştır. ne mi oldu, ilan sahibi ilanı yalan söylemeye devam ede ede en sonunda kaldırdı.

çok güzel bir hizmet yapıyor.
  • iki yüzlü araba satıcılarını ifşa eden instagram sayfası. rezalet şeyler var bir günde 100 bin lira fiyat arttıran mı dersin pert olmuş arabayı çıtır hasarlı diye yutturan mı dersin... iki yüzlü ahlak yoksunları yüzünden anası sikildi piyasanın.
  • son postlarıyla s2000 piyasasının içinden geçen sayfa. bazı araçların farklı kazalarına kadar paylaştılar ki 300-500 bin lira fiyat çekenlerin kulağına küpe olsun.
  • son paylaşımlarından sonra 500ün üstünü isteyen s2000ciler ilanları kaldırdı. bakalım ne olacak.

ekleme: adamların tarcanların postunu çaldığı yok. sami abi bir yerde bu sayfanın postlarını ismi karalanmış halde paylaşınca; sayfanın admini, benim profilimde var aynı resimler ve benim kullanıcı adımın yazdığı yerler karalanmış diye yorum atmıştı. sami abi de ısrara devam etti ben karalamadım postu başka yerden aldım diye. sonuç olarak postların sahibi belli işte yani. sami abiyi çok severim bu arada, asla kötü niyetli yaptığını da düşünmüyorum tabii ki
  • s2000 için yaptığı güzel hizmeti sırasıyla type r, ve her ne kadar bunlar kadar kupon olmasa da miniler scirocco ve beetlelar için de bekliyoruz. 106 gti falan bunlar zaten herkesin malumu.
    t: birilerinin yapması gerekeni yapan severek takip ettiğimiz instagram sayfası.
  • bu sayfadan bu formatta başka bir sayfa daha vardı sonra kapandı.kapanir kapanmaz piyasaya şuan ki mevcut sayfa çıktı.
    arkadaşlarla bakıp bakıp gülüyorduk.

hoş buda güzel ama öteki sayfa yokmuş ta formatı kendi bulmuş gibi hareket ettiği için pek ısınamadım.

https://youtu.be/4xow6sghc-u

bu videoya bir kaç eşit yapıp paylaşıp bizi çok güldürmüştü ilk sayfa
  • formatı şu bulmuş bu bulmuş beni zerre ilgilendirmez ben piyasada yaptığı veya yapmaya çalıştığı işe bakarım.
    iki gündür 150 bin zor edecek pert araçlarını 700 e satmaya çalışan apaçi s2000 kabilesinin içinden geçen instagram sayfası.
  • adam paşası. millete neler yutturmaya çalışıyorlar. çalışmayan airbagli araçlar motor arızası vermesin diye patchlenen araç beyinleri resmen cinayete teşebbüs, devletin kesinlikle el atması gerek.