şükela:  tümü | bugün
  • aciklamasi ayri komik resimler ayri komik.arkadas cidden orada birisinin oturacagina inanmis.ustune magrada yasamak icin 3 milyon tl'ye yakin para verecek bir keriz ariyor.
  • (bkz: satılık peri bacası)
    not: peri, fiyata dahil değildir.
  • sahibinden satılık mağara.

bina yaşı tahmini olarak 1 milyon. temiz kullanılmıştır, içinde duvar resmi bile çiziktirilmemiştir. zamanında inek depolanmamış, yeni evcilleştirilen hayvanlar bölmelere sokulmamıştır.
    evrimimi ilerleteceğim için satıyorum. üzerine buğday almak koşuluyla çınar kovuğu ile takas düşünülür.

not: ölücü neandertaller aramasın.
  • magara deyince ben de bizim ev gibi bi yer sandım, hakkaten mağara çıktı amk. şaka değilse buraya tapu veren yasanın da belediye memurunun da anasını gondikliyim.
  • şahsen benim hoşuma gitti. iyi bir iç mimarla çalışarak hoş bir otele çevirilebilir. gözümde canlandırdığım zaman hoşuma gitti.
  • mağara ibaresini görünce bodrum katında bir yer falan sandım harbiden mağaraymış amk.
  • mudoda satılan 1350 tl lik kütüğün dekore edeceği mekandır.
  • eğer otel ruhsatı alınabiliyorsa ucuza bile verilen mağaradır... vizyonsuz yazarlara da fiyatı dert olmuştur, dilerseniz peri bacalarındaki kaliteli otellerin gecelik fiyatlarına bakıverin... ufkunuz açılsın...
  • 2 bin yıldır boş olduğu için detaylı bir bakıma ihtiyacı olan ev. ayrıca önceki sahipleri pek medeni değillermiş anlaşılan. duvarı oymak nedir abi hangi çağda yaşadınız siz ?
  • tapulu bir mağara olduğunu öğrendiğimiz ilân.