şükela:  tümü | bugün
  • https://www.sahibinden.com/…irmayin-317148765/detay

evin güzel yanı yatağınızda yatarken çamaşır atıp yemek yapabiliyor hatta becerebilirseniz bulaşık bile yıkayabiliyorsunuz.

ciddi ciddi böyle bir evi ilana koymaya insan utanır.

edit: ouchh.... evet tüm planlarımı ortaya çıkardınız ev benim ve reklam için koydum. özelden ekşiye özel %10 indirimle bu evi tutmak isteyenler ulaşabilir.
  • 1+0 dairede yapılabilecek en makul çözümü yapmışlar. kim niye utansın amk.
    her ne kadar garsoniyer ev gibi dursa da iş görür. alıcısına/kiracisina hayırlı olsun.
  • müstakil banyosu ile şaşırtmıştır.
    zira o da aynı odada olabilirdi. yerden tasarruf önemli.
  • bomonti'dedir. gayet iyidir. uygundur. tabi o yatağı hemen atmak lazım.
  • o taraftaki küçük otellerin herhangi birinden aylık oda tutsan daha ucuza mal olur, elektrik, su, ısınma, internet gibi masrafları da düşünmez, temizlikle uğraşmazsın.
  • resmen millet tuttuğunu s*kyor.
  • ekşisözlük : ucuza reklam vermek isteyenlerin yeni adresi
    --- spoiler ---

pahalı bir semtteki yüzlerce 1+0 evden sıradan bir tanesidir
    --- spoiler ---
  • zannediyorum rulo halindeki havlular ile subliminal bir mesaj vermek istiyorlar bizlere müteahhit ve emlakçı abilerimiz.
  • ayaginla televizyon izlerken agzinla cesmeden su icebilecegin müthis dekorasyon.

edit: ayrica yeni bir fantezi mi doguyor?

kafayi camasir makineye sikistirmali seks fantezisi.
  • bu başlığa yazanlar ve başlığı açan arkadaş sanırım istanbul'da yaşamıyor. istanbul'da yaşıyor olsa aynı fiyata kümes gibi banyosuz evlerin itelendiğini bildiği için eh fena değilmiş der, bu başlığı açmak veya evle ilgili espri üretmek için zaman harcamazdı.