şükela:  tümü | bugün
  • noel neşesi ile hediye kutusunu açan adam playstation 4 görünce sevinçle çığlık atıyor bu sırada evin kedisi kıskançlıktan olsa gerek adamı tırmalayıp, tepiklemesi...

ayrıca artık sahibi bir gözü açık uyuyacak kedidir.

kaynak

edi, yazım hatası
  • gerizekalı gibi tepkiler veren bir adam da içeren haber.

kıskançlıktan değil adamın çıkardığı tiz sesten rahatsız olan kedinin saldırmasıdır. insanlar gibi değildir kedilerin duyma ve algılaması, bir insan için bile rahatsız ediciyken çıkan ses kedi neler hissediyor hesap et işte.

evet kedim var ordan biliyorum
  • -sus lan mnakoduğumun ergeni! diye dalmıştır. fena da olmamış.
  • pasifist bir insanım. hele boş şiddeti kesinlikle savunamam ama kediye hak vermedim değil. "koca adam oldun, şu hareketlere bak, kendine gel" deyip yaptıysa benim de içimden geçenlere tercüman olmuş. mutluluk ayrı, cinler tarafından ele geçirilmek ayrı. garibim köpek de ergen irisi insanın yaptığına anlam vermeye çalışıyor ama asıl tepki kediden geliyor.
  • kedinin hediyesini mi açtı ne yaptı
  • kedilerin ev hayvanı olmadığının bir göstergesi daha .
    hapsetmeyin şu güzelim hayvanları .
    +18
  • kedinin ev hayvanı olmamasıyla ilgisi yok. adam ev insanı değil. hayvan korktu anlamsız davranışlarından. önündeki bir şeyi parçalayarak bağırınca kedi benzer şekilde davrandı.
    kutunun üzerindeki görüntüden dolayı onun bir insana saldırdığını da düşünmüş olabilir. o an ne düşündüğünü bilmiyoruz fakat davranışlarıyla aşırı tahrik etti kediyi.
  • kedinin tipik bir anne iç güdüsü gibi davrandığı video
    " gerizekalı bu çocuk yemin ediyorum gerizekalı" diyerek kafa boyun dalmıştır. hani bazen birisi şoka girer tokatlarsın, işte öyle bir şey. kendine gel olm, malmısın :)))
  • oğlum deli gibi kedi istiyor eve.

bende bu aralar sokaklarda eli ayağı düzgün bir kedi bakınıyorum.

olursa sırt çantama atıp eve götürürüm diye bakınıyorum işte.

lakin şu videoyu izleyince tümüyle soğudum lan.

cool davranışları olsun, abuk subuk hareketleri olsun her türlü sevilir bu hayvanlar.

lakin aynı evde yaşadığın insana böyle saldırmak nedir arkadaş. mırlarsın, pati falan vurursun vs...

adamın kulağının haline bak.

gerçi öyle mal bir adama az bile yapmış orası ayrı.

ne zaman ne bok yiyeceği belli olmayan bir hayvan. hiçbir şekilde güven vermiyor artık bana.