• dalyan - caddebostan sahili keyifli dir.
    kadınlar içinde güvenlidir. bostancı veya küçükyalı sonrası için akşam saatleri sonrası aynı tavsiye geçerli değildir.
  • sabahın ayazında götün donarken dinlediğin(!) bin bir türden şarkıyla yapabileceğin en kaliteli aktivite sıfır masraf muazzam huzur
  • hava soğuk olmayacak, yağmur, ahmak ıslatandan bir tık fazla olacak, ya kulağında kulaklık sevdiğin bir şarkı çalacak ya da dilinde sevdiğin bir şarkı olacak, karanlık basmış, sahil hafiften sana kalmış olacak, eve en uzun yoldan dönülecek, kafanda şapka, kep, kapişon olmayacak.
    son olarak, eve dönüldüğünde ya şiir yazilacak ya da şiir okunacak.
  • kafam bir şeye takıldığında, üzgün olduğumda, hayal kurmak ve gerçeklerden kaçmak istediğimde, gelibolu'da sahil yolunda yaptığım şey. ömre bedeldir.
  • biraz sessiz olabilir misiniz, kendimi duyamıyorum.
  • özellikle yaz mevsiminde güneş batmaya yakın yapılan bir yürüyüş gerçekten keyifli oluyor. böyle deniz kenarında yürürken hafiften esen bir rüzgar, kıyıya vuran dalganın sesi, etrafta uçuşan kuşların ötüşü ve bunların yanında güneşin batışını izlemek gerçekten huzur veriyor insana.
  • ücretsiz terapilerden biri verdiği his muazzam
  • bu ayda yapmak istediğim şey denizin mavisine dalıp soguk suyu hissetmek evet bence de biraz mazoşistce geldi
  • bayılıyorum buna. sürekli klip çekiyorum romantik slow müzikler açıp içli içli.
  • antalya’da yaz-kış yaptığım aktivite. bundan güzel rehab yok.
hesabın var mı? giriş yap