• turkiye barolar birligi genel sekreteri olan avukat
  • chp manisa milletvekili adayi.
  • dün* flash tv'ye disk genel merkezinde olanlar hakkında açıklama yaparken basbayağı burnundan soluyan adamdır. muhtemelen meclise döner dönmez ortalığı birbirine katacak.
  • 27 aralık 2008 israil füze saldırısı ve ardından yaşanan olaylar sebebiyle türkiye israil dostluk grubundan istifa etmiş chp manisa milletvekili.
  • 13 kasım cuma günü gerçekleşen oturumda ufuk uras'ın dalgasına konu olmuştur.

(bkz: manisa otogarı)
  • ruhat mengi'nin 13 aralık 2009 tarihli her açıdan programında homofobisini kusarak beni chp'den tamamen soğutmuştur. onur öymen bir bu iki. tuncay güney için 'adam ruh hastası gey' demiş. tuncay güney isimli şahsa zerre kadar sempati duymuyorum ama, bu homofobinin savunulacak bir tarafı yok. yazıklar olsun!

http://www.youtube.com/watch?v=n4pk9worbmg
    http://www.kaosgl.com/…si_ya_gey_tanik_insanlar_var
  • kahvehane zihniyetine benzer bir şekilde, ipe sapa gelmez laflarla ufuk uras'a saldırdığı zaman üstüste ayar yemişliğini zaten görmüştük.

dün de bedelli askerlik için şu sözleri sarfetmiştir.
    "ben kişisel olarak çok soğuk bakıyorum. benim de çocuğum var ama soğuk bakıyorum. yani fakir fukaranın çocuğu ölecek diğeri ölmeyecek, yok öyle bir şey" dedi.

bedelli askerlik doğrudur yanlıştır gibi bir polemikte değilim. ama zihniyete gel, bakış açısına gel. sadece fakirlerin değil, zenginlerin de çocuğu ölsün diyor açıkca. sen insanların ölmesini engellemen lazımken, doğru olanın bu yönde olduğunu düşünüyorsun. suç sende değil zaten be yavrum, seni oraya sokanda.
  • şu an tv8'de kemal kılıçdaroğlu'nu eleştirmekte olan chp milletvekili...
  • “vallahi apo’yu özledim’ diyen ahmet kaya ve devletin savcısını vuran yılmaz güney’in mezarlarını ziyaret etmek chp’nin genlerini aşındırır. cumhuriyeti kuran bir partinin lideri, en hafif tabiri ile cumhuriyete kalkışma yapan her iki insanın mezarlarını nasıl ziyaret edebilir?”

"teröriste terörist diyemeyen bir parti ile seçim işbirliği yapamayız. elbette sayın genel sekreteri böyle bir açıklama rahatlığına iten neden, sayın genel başkan kılıçdaroğlu'nun paris'te bir savcıyı öldürmekten mahkûm olmuş, sanatçı tarafı güçlü olsa da fikir suçu olmayan bir zatın mezarına gitmesi ve yine aynı şekilde "apo'yu özledik" diyen bir insanın mezarını ziyaret etmesidir."

vaayy be.. hala chp'den sol parti çıkmasını umuyor musunuz gençler..
  • mirgun cabas'in programinda dustugu hal ve savundugu argumanin boktanligi nedeniyle yalcin kucuk'e hak verme esigine getirmistir beni. harbiden bu chp'den adam olmaz lan.
hesabın var mı? giriş yap