şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da, motor kaskı ile kimlik gizleyerek çoğunluğu 18 yaş altı bir çok kıza tecavüz edilmesi olaylarının faili durumundaki kişi.

  http://www.milliyet.com.tr/…unlu tenor cikti&ver=41
 • istanbul devlet opera ve balesi tenorlarından olan şahıs.
  18 yaş altı tecavüz ettiği kızlar için "onlar da nasıl olsa kadın olmayacak mı? ne fark eder, küçük veya büyük" diyen, bende sosyal statü de var, para da var, cazibe de var* diyebilen multi sapık ayrıca.
 • 3 yaşından beri 28 senelik arkadaşım olan ve malesef duyduğumda gerçek olmaması için dua ettiğim ama gerçek olan korkunç haberin faili... kucuklukten beri hiç ayrılmadıgım hatta aynı mesleği aynı kurumda yaptığım şahin'in nasıl boyle şeyleri yapabildiğini aklım almıyor ve uzuntuden dusunmemeye calışıyorum...
 • sayesinde iyice paranoyaklaştığım şahsiyet.
 • türkiye'nin yüzkarası, birazcık olsun insanlıktan nasibini almamış ve malesef sanatçı damgasıyla ortalıkta dolaşabilmiş , zamanında konservatuardan da benzeri bir nedenden atılmış, aynı bolumde ve yakın dönemlerde okuduguma utanmamı saglamıs canlı...
 • gazetelerde bu tiple ilgili yapılan haberlerde kullanılan fotoğraf, internetten rastgele bulunmuş konuyla uzaktan yakından alakasız bir motosiklet kullanıcısının fotoğrafı.

  türk medyası adına çok büyük bir kepazelik.

  farzedin ki motosiklet kullanıcısısınız, gezi vs yapıyorsunuz, internette gezi fotoğraflarınızı yayınlıyorsunuz. veyahut kişisel bir websiteniz var, motosikletinizle çekilmiş fotoğraflarınız var... sonra bir sabah bir gazeteye bakıyorsunuz, bir tecavüz haberinde sizin fotoğraflardan biri duruyor... kepazeliğe bakar mısın?

  alakalı haber: http://www.hurriyet.com.tr/…03.asp?gid=229&sz=20708
  haberturk'ün anasayfasında da mevcut aynı fotoğraf...

  işte fotoğrafın orjinali: http://www.karakurum.net/dr.jpg

  fotoğrafı böyle rezil bir haberde izinsizce ve etik dışı şekilde kullanılan mevzu bahis şahıs, şans eseri abd'de yaşıyor uzun bir süredir ve madur olmadı, ama bu yenilir yutulur bir rezillik değil, lanet olsun böyle medyaya...
 • şu hayatta ne gibi sürprizler var sorusunun yanıtı varlık.. vaktiyle aynı kurumda çalıştığım, aynı arkadaş grubunda sohbet ettiğim bir insan gazeteyi açtığımda kasklı sapık olarak karşıma çıkıyor. inanamıyorum.. keşke yalan olsa bir karışıklık olsa diyor insan. ama maalesef..
 • başka sapıkların aksine , tecavüz ettiği çocuklara zarar vermemiş olma ihtimali 18! kat azdır.
 • http://habermerkezi.wordpress.com/…-gibi-kullanmis/

  söz konusu haberde bahsedilen düğüne katılanlardan biri olduğum için, düğündeki garip havayla ilgili kafamda oluşan parçaları olay medyaya yansıdıktan sonra birleştirip, şaşkınlığımın artmasına sebep olmuştur. o küçücük kız çocuklarının kendilerini nasıl toparlayacaklarını düşünmeden duramıyorum...
 • benim artik oyle bir oglum yok diyen babasini da incelemek gerektigini dusundugum tecavuz zanlisi. cunku yillar once 4-5 tecavuz sucuyla daha mahkemelere dusmus, ancak emniyet muduru olan babasinin sayesinde magdurelerin ifadelerinin degistirildigi ve hapse girmekten kurtuldugu iddia ediliyor (sahin ogut'u yakindan izleyip ihbar eden magdurelerden birinin soyledigi bu). kızın soyledigine gore mahkemeye sunulan sahte ifadelere gore kendisi sahin ogut'e tecavuz etmis, zorlamis, sahin kendisini korumaya calisirken kizi darp etmis, saka degil gercek.

  bakalim artik emekli olan babasi yine nufuzunu kullanabilecek mi?
hesabın var mı? giriş yap