• net bir şekilde namussuz insan müsveddesi . bağıra bağıra gebermen dileğiyle.
  • insanların belki can güvenliği belki de ekmek kaygısı ile kendisine ses çıkartmıyor oluşundan faydalanarak önüne geleni tokatlayan bir şahıs. sanırım kendisi hiç geçim korkusuyla imtihan edilmemiş.

adli yaptırımların yanı sıra, her şeyden çok güvendiğim yaradan'ın da kendisini boş geçmeyeceğine eminim.
  • ülke derebeylikle yönetilirse, böyle pezevenkler de palazlarnirlar. ne olacak hic bir bok olmayacak, arayacak akp li bir tanidigini, savci yalandan cagiracak ifadesini alacak, ifade de savciyla o serefsiz cay icerken bir polis tarafindan yazilacak, yalap salap okuyup imzalayacak belki okumayacak bile, sonra elini kolunu sallaya sallaya gezecek. alin size yeni türkiye adaleti. avrupada yapacaklar o olayi, adamin götünden kan alirlar kan, birak adam dövmeyi itekleyemez bile.
  • beşiktaş dorockxl ‘ in mülk sahibi olduğu söylenen piçtir.
    hümanizm, hak , hukuk ve medeniliği bir kenara yavaşça bırakıp bu adamı bulmak ve ağlayana, yalvarana, yanaklarına, gözlerine kan oturana dek sadece tokatlamak istiyorum.
    bu hayasız piçi bilen tanıyan varsa lütfen yardım edin, güzel bir video çekelim. insanlığın buna ihtiyacı var.
  • iktidar sorunu olduğu her halinden belli olan bu primat, yevmiyesi için çalışan gençlere tokat atınca erkekliğini geri kazanacak sanıyor.

orda şu piçin suratına bir tane çakıp 3 aylık hastane gezisine yollamayanlara da yazıklar olsun.

hala anlamadık şunu: ermeniyi dövdürtmeyin!
  • kendisini görünce ayağa kalkmadıkları için çalışanlarını tokatlayan, belki çok parası olan fakat vicdanı ve insanlığı kesinlikle kalmamış şahsiyet.

edit: gözaltına alınıp, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış. sonra da ülkede neden kadına şiddet olayları bir türlü azalmıyor, bunun için projeler geliştiriyoruz, şunu yaptık, broşür bastık bır bırrr bırrrrr. he yavrum he bekleyin bekleyin azalır böyle.
  • https://i.hizliresim.com/9yx6po.jpg

şu bölgedeki hiç bir mekana, kuruma zorunlu olmadıkça gidilmemeli.

ya bu dünyada ya da öbür dünyada cezasını misliyle çekmesini dilediğim şahıs
  • yahu "bize denk gelmez" diyen arkadaşlar, adamın adı belli, mekan belli, gidin 1-2 saat takılın orada denk gelir merak etmeyin. o zaman görelim delikanlılığınızı.

mafya, zorba herifin teki. kısa boyu ya da başka nedenlerden dolayı kompleksleri var, bunu "herkes bana saygı duyacak" diye dışa vuruyor zaten. ama bu adamlar tehlikelidir beyler, anlık kızgınlıkla kavgaya tutuştuğun adam sakinleştiğinde durur belki ama bu adamda elli yılın kompleksi var, o öfke bitmez, ölüme götürür sizi.

bu adamı dövmekte bir şey yok tabii, sağlıklı, ortalama bir erkek zaten döver ama sonra cesedini nerede bulurlar bilinmez. boşuna öyle bol keseden atmayın. bu adamlarla baş etmek vatandaşın değil, devletin görevi. devlet bu görevini yerine getirmiyor zaten, orasında hemfikiriz, o yüzden bunlara bulaşmadan yaşamaya çalışmak gerek. olayı yaşayan hanımefendinin korunması, bu tipin de ceza alması için yapabileceğim tek şey burada bir entry girmek ya da twitter'da bir tweet atmak ne yazık ki, umalım da bu sefer adalet tecelli etsin.
  • insanlar, diğer canlılardan farklı olarak doğadaki gibi güçlü olan güçsüzü istediği gibi ezemesin diye devlet diye bir yapı oluşturmuşlar. bizim devlette güçlüler (aşırı zenginler ya da mafyalar) devlet yetkililerini bağlayarak güçsüzleri istedikleri gibi ezebiliyorlar. bu sırada devlet de güçsüz kesim sayılabilecek öğrencilerle, gazetecilerle falan uğraşıyor.

maalesef milyonlarca yıllık insanlık tarihinde geldiğimiz nokta bu...
  • bizim millet çok konuşur, çoğunlukla da boş konuşur.
    siz ya dayak yemediniz, ya da hesap bilmiyorsunuz. bu tip şerefsizlere karşılık verebilecek insanlar, gidip de onların emrinde 3-5 kuruşa çalışmaz zaten. insanlar muhtaç, insanların eli mahkum. ayrıca etraflarında bu şerefsizgillerin ihtiyaç halinde ıslık çalıp çağırdığı it kopuk takımı da yok. herkes büyük sülale, aşiret mensubu da değil. bırakın ben olsam şöyle döverdim, böyle vururdum havalarını. istisnalar hariç hiçbiriniz bir bok yiyemezdiniz. bu ülkenin en güçlü, en bilindik sülalelerinden birinin içinde büyüdüm. onlarda bile sizdeki bu ''özgüven'' yok. kendilerine posta koyabilecek grup, oluşum vs son derece az olmasına rağmen, bir mevzu olduğu zaman araştırıyorlar karşı taraf kimdir necidir, sakata gelmeyelim diye. yaşımız 40 oldu. taşı kırmakta, dostu düşmanı ayırmakta ustalaştık. ülke insanını da, mataramızın ne kadar su alacağını da iyi biliyoruz. kimse oturduğu yerden karanlık kabadayılığı taslamasın.
hesabın var mı? giriş yap