şükela:  tümü | bugün
  • reklamlarıni cihan ünal'in seslendirdiği sucuk markası

(bkz: made in kayseri)
  • halis muhlis türk sucuğu sloganının hemen akabinde moda olduğu üzere made in kayseri'yi ekleyerek "allah belanızı versin be!" dedirtmiştir reklamları. reklamveren isteği midir, reklamcı denyoluğu mudur, her ne halt ise biran önce vazgeçsinler şu aptal şeyden yahu!
  • anam babam usülü lezzetteymiş bu sucuklar.
    (bkz: yürü be)
  • mangalda pisirirken damlayan yaglardan kor komurun alev almasini saglayabilen, akabinde ekmegin icine konulunca 1 kilo kadar daha yag akitan, bunyeye girmesinin verdigi zevk kadar sindirilmesi ve disari atilmasi bir o kadar zahmetli olan sucuk. nerden buldunuz bunu diye sorup asagiladiktan tahmini 20 dakika sonra televizyondaki o inanilmaz reklami gormek de mumkun. ayrica inanilmaz bir slogani var, helal olsun.
  • bünyeyi "hologramlı sucuklu tost" kavramıyla tanıştıran nane. yalnız harikadır, şahikadır, bu da bilinsin...
  • kurtlar vadisi pusu'nun özet bölümünün arasında dahi anlamındaki da'ları bitişik reklamı ile yer almış olan sucuklar. "sucuğunda pastırmanında...." diye gidiyor.
  • kuzey rüzgarı adlı reyting kurbanı dizinin sponsoruydu.

$imdilerde ise kurtlar vadisi pusu'da reklamları çıkmaya ba$lamı$tır.

hedef kitleyi tam onikiden vurmu$tur zannımca. sabah kahvaltısında sucuklu yumurtalarımızı yedikten sonra atiker sistemini kurduğumuz arabalarımıza binip i$imize / okulumza ws. gönül rahatlığıyla gidebiliriz artık.
  • reklamlari ile sinirlerimi hoplatan ve sonunda urunlerini almamaya, yememeye yemin ettirmis olan firma. reklam butcelerini "reklamin kendisini ucuza kapatalim, paranin geri kalaniyla da olabildigince reklam kusaklarini monopolize edelim" mantigiyla harcamis olan bu firma teoride akilci bir strateji izlemis olabilir. "anlatilmaz tadilir" sloganli kisa reklamlarinin her ne kadar her anindan ucuzluk ve dandiklik aksa da akilda kalici bir slogan yakalanmis. ama sen o salak reklamini, 10 dakikalik reklam kusagi icinde tekrar tekrar tekrar gosterirsen bu sana o bekledigin taninmisligi filan saglamaz, delirmis ve artik potansiyel musterilikten cikmis dusmanlar kazandirir. bu hafta avrupa yakasinin reklam kusaklarinda her 2-3 reklamdan sonra cikarak sinirlerimi hoplatmislardi zaten. ligtvdeki reklam kusaklarinda ise bunu abartip 10 dakikalik reklam kusagi boyunca her 1 (evet, bir) farkli reklamdan sonra kendi reklamlari girilerek daralmanin, delirmenin zirvelerine tasidilar beni. hic abartmiyorum, eger reklam kusaginda 20 reklam yayinlaniyorsa 10u bu adamlarindi. insaf yahu. el insaf. reklamlar kusaginda yapacagim baska seyleri yapiyorum, dalip gitmemek ve seyrettigim programi kacirmamak icin de tvyi acik birakiyorum diye de bu yapilmazki! almayacagim iste, asla ama asla. aptal sloganiniz ve surekli tekrarlanan reklamlarinizla kazindiniz aklima kutlarim. yanlislikla dalginligima gelip de, "baskasi kalmamis buldugumuz markayi alalim" deyip de alma sansim da kalmadi bu sayede. isminiz cikti mi karsima tepkimeye giriyorum artik. anlatilmaz tadilirmis... anlatilmaz yasanir o bana yasattiginiz iskence, anlatilmaz yasanir!
  • gerizekali reklam kampanya ekolu baska firmalara da yayilmakta olan firma. korkuyoruz efendim. demin 1 sail bilmemne, bir sahin sucuklari reklami seklinde gitti reklamlar 3 kere, ama sahin sucuklarda para daha cok anladigim o sail bilmemne firmasi reklam kusaginin gerisinde yok, bunlar ise "1 baska firma reklami, 1 biz" ekolunden devam etmekte...

sonradan gelen edit: paralari var misin yok musunun reklam kusaginda ilk basta ardarda 7-8 kere gosterilmeye yetmis ancak. kesildi birden. vah vah...