şükela:  tümü | bugün soru sor
1467 entry daha
  • şu an çok garip geliyor ama ipswich town forması. sene 1993 falandı sanırım. ortaokul 2 olmalı. hayır, ünlü bi futbolcusu falan olsa anlıycam.

yalnız çok klas formaydı, hala saklarım. mavi beyaz forza ipswich.
  • fenerbahçe'ye transfer olan nicolas anelka formasıdır. 39 numaradır.
  • teknik direktörün elinden 10 numaralı altay forması. sene 1997 idi yanılmıyorsam. 11 yaşımdaydım. akşamın 8'ine kadar bekledim, neredeyse diz kapaklarıma kadar inen o formayı almayı. altay'ın altyapı takımı bir turnuva için çanakkale'deydi o sıralar. eve döndüğümde babam polise haber vermek üzereymiş. apartmandaki komşular fenalık geçiren annemin bileklerini ovuyordu kolonyayla. sağlam bir sopanın eşiğinden döndüm o akşam ama yinede tüm olan bitene değdi be. 33 yaşımdayım, o forma sayesinde yeri hala ayrıdır ben de altay'ın. büyük altay'ın.
  • önünde danka yazan everton forması
    hey gidi 9 yaşım...
  • yıl sanırım 2005-2006 messinin daha saçları uzun zamanları. ortalıkta herkes ronaldinho formasıyla geziyor, günde 5 zeytin yersem haftada 2,5 tl vereceğini söyleyen babamla anlaşıp biriktirerek 15 liraya messi forması almıştım. sonra da lescon krampon almıştım ama ertesi gün çalınmıştı. babamların odaya yazı yazdım "özüy diyeyimmmmmm". yarın yine gidip almıştık.
  • sharp amblemli 92 jenerasyonunun efsanelerinden paul scholes'un manchester forması.

no:18
  • çakma delgado.
  • kappa barcelona forması.
  • besiktas'in 100.yil formalarindan armanin iki yaninda kurulus ve yuzuncu yil yazan cubuklu formasi.hala bende tabi.
  • düz beyaz fenerbahçe telsim logolu forma. sene 2000-2001 şampiyon olmuşuz. alsancak'ta kutlamalara bu bembeyaz formayla gitmiştim. ah ulan ah.
42 entry daha