• cankurtaran

:)
  • melek.

3 gün oldu kaybedeli. gün içerisinde ne zaman kedili başlıklar görsem içim bir cız ediyor. 7 yıl bizimleydi ama şimdi melek oldu. babam aldı köyüne götürdü ve babaannemin mezarının yanına gömdü. öyle bizden biriydi yani. kar beyazı tüyleri ve masmavi gözleriyle.

görmemeye çalışıyorum böyle başlıkları ama olmuyor. insanın içine bir öküz oturuyor. kalbimizdesin evlat. bunlar da en sevdiğim 2 fotoğrafı, seni daima yâd edeceğim burada.

https://eksiup.com/p/20b8f5b2e90
    https://eksiup.com/p/5ca55141955
  • (bkz: yavşak)
  • borderline.

(bkz: borderline kişilik bozukluğu)

şu an yanımda o kadar masum uyuyor ki, yarım saat önce anıra anıra düz duvara tırmanan kimdi, ben mi hayal gördüm, acaba görsel varsanılarım mı var?
  • 23 tane var, hepsinin ayrı tek kelimelik ifadesi olsa da, üçüne "bacaksızlar" diyorum, çünkü gerçekten bacaksızlar, birinin hiç bacağı yok, kuyruğu da, birinin sadece tek bacağı var diğerinin ise sadece iki bacağı... tamamı kurtarma ve çoğu engelli... hepsi için tek kelime gerekirse sebeplerim diyebilirim.
    engelli kedi sahiplenmekten çekinmeyin...
  • (bkz: boklu) 2 numara bu.
    2 hafta evime zichmadik yer bırakmadı. kanli kanli ishalli, seri zicharak gezdi.
    paraziti varmış ve bağırsak florası bozulmuş.

evvelden, 2 haftalıkken üzerine koltuk ittirip kafasini duvarla koltuk arasina sikistirmislar ilk evde. rot balans yengen. düz yürüyemiyordu 2. eve geldiğinde.

bu 2. evde de 5. kattan betona düştü salak. 1 aylık filandı. iç kanama geçirdi ama ölmedi.
    en sonunda gel lan bari benim eve dedim. ziyan olucan amk. alan evler ev değil.

5. kattan düşüp ölmediginde artık kıyamadım hepten.
    ama evime boylu boyunca sıçtı yani, gelişine müteakip. meridyenler ve paraleller boyunca sıçtı.
    geze geze, aheste aheste sıçtı haftalarca.

o yüzden lakabı boklu. adi sütlaç, ama genelde lakabıyla bağırıyoz ona.
    bizde kedilere lakap var hep. adından ziyade lakabını bilir sabiler
  • (bkz: göt)
  • dört taneler. biri şişko, biri yaramaz ama öyle böyle değil, biri oyuncu ağlarsınız sürekli oyuncak getirmelerinden, sonuncu da kendini köpek sanıyor, ısırma huyunu bırakmadı. tek kelime olmuyor napayım. sırayla şişko, yaramaz, oyuncu ve köpek. *
  • kendim...
  • (bkz: pezevenk)
    bence bir kediye bundan daha yakisan bir laf yok. bildigin pezevenk iste.
hesabın var mı? giriş yap