şükela:  tümü | bugün
 • basi bagli da denebilir bu olguya..
 • anadolu'da perili, tekinsiz olduğuna inanılan mekanlar için kullanılan terimlerden biridir.
 • blutv'nin korku dizisi. on bölümünü de alper mestçi yazıp yönetmiş. ay sonunda masum'dan sonra yayınlanıyormuş.
 • masum'un kalitesinden sonra kötü bir yapımla karşılaşma ihtimalimizin düşük olduğu dizidir. korku türünde olacakmış.
 • blutv'nin cinli korku dizisi.

  şubat sonu çıkacağı söyleniyordu ancak daha siteye bir görsel bile yüklenmiş değil. fragmandır, afiştir hak getire. eğer şubat sonuna yetişecekse çoktan bunların yapılması gerekirdi.

  bir de blutv masum gibi gece 12'de çıkarmak yerine akşam 8-9 gibi daha uygun saatlerde salmalı. zaten isteyen istediği saatte izliyor da bence öylesi daha iyi olur. ya da tüm bölümleri birden versinler. seyirci için en iyisi olur.

  masum kadar seyredilmeyecektir. korku filmlerinden korkan*, haz etmeyen seyirciler var. ayrıca masum'daki gibi bir kadro da olmayacağından daha az üye getireceğinin farkındalardır umarım.

  blutv bunun ardından orijinal yapımlarına bir süre ara verecek gibi. feedbackleri toplayacaklardır, işin sürüp sürmeyeceğini karşılaştıracaktır. bu süreçte the young pope ve deutschland 83 gibi güncel diziler ve iyi filmler yayınlaması lazım. sonra da burak aksak'tan, selçuk aydemir'den komedi dizisi bekliyorum. blu beni duy.

  not: bir dost.

  edit: 24'ünde yayınlanacak diziyi platformdan 21'inde duyurmuşlar.

  başrolde baran akbulut aka aşk-ı memnu beşir varmış. diğer başrolün sahibi funda güray hanım kızımız da pek güzelmiş, tanrı sahibine...
 • 24 şubat'ta başlayacak olan blutv dizisi.
 • alper mestçi'nin yazıp yöneteceği dizidir.
  bu bende soru işaretleri yaratıyor, masum gibi kaliteli bir işle bizleri kendine bağlayan blutv zirveyi gösterdikten sonra kötü bir diziyle gelirse pazarlama intiharı olur, alper mestçi'nin cinli filmlerine aşinayız kendi kategorisi içerisinde değerlendirirsek çok kötü sayılmaz fakat insanlar artık bıktı, bu çok net olarak gözlemlenebilir, içimiz dışımız cin oldu anasını satayım, haftada 2 cin filmi vizyona giriyor.

  bunun yerine yine alper mestçi'nin senaristleri içinde yer aldığı gen gibi psikolojik gerilim tarzında bir dizi yapılırsa ve blutv aynı masum'da olduğu gibi görüntüsüyle, oyuncu kadrosuyla üst düzey bir performansa imza atarsa mis gibi olur, doya doya izlenir.

  bakalım, sahipli ismi direkt cin konulu bir film ismini çağrıştırsa da umarım yanıltırlar.
 • blutv'nin korkunçlu yeni dizisi.

  korku film ve dizilerine karşı aşırı derecede önyargılıyım. muhtemelen beğenmeyeceğim ve şimdiden blutv'nin bu tarz bir dizi tercih etmiş olması hiç hoşuma gitmedi. para vermek için pek bir sebep yok.
 • fragmanı pek umut vaat etmiyor ama yine de bir şans vermek lazım:

  https://www.youtube.com/watch?v=pt5_rbggdbe
 • korku filmi, dizisi, kitabı vs. her şeyden uzak durmaya çalışan biri olarak seyretmeyeceğim yapımdır.

  masum, deutschland 83, behzat ç vb ayarda ve türde yapımlarla gelin lütfen.