şükela:  tümü | bugün
  • şov dünyası içinde yer almaması büyük kayıp olacak, sahneye çıkmamış olmaları halinde hiçbir zaman kendini gerçekleştirmiş sayılamayacak olan müthiş yetenekli, ünlü kişi.

bugün tesadüfen karşıma çıkan gelmiş geçmiş en karizma poz başlığında epey zaman geçirdim ve çok zevk aldım. gezinmem bittiğinde de şunu düşündüm;

freddie mercury bu işe kalkışmasaydı şov dünyası ne kadar çok şey kaybetmiş olacaktı.

bu adamın olayı sahne. o sahneye çıktığında devleşen bir süper idol.

"sahnede o kadar güçlüyüm ki sanki bir canavar yarattım. şarkı söylerken çok dışa dönüğüm, ama aslında içimde çok farklı biriyim." diyen bir adamdan bahsediyoruz.

bu adam belli ki sahne için yaratılmış.

bir diğeri de michael jackson tabii ki. müzik efsanesi.
    şov dünyasından al başka bir yere koy, olmaz ki. sahnede olması lazımdı, oldu. şanslıydık.

nasıl ki büyük besteciler, büyük ressamlar, bazı politikacılar, bazı aktörler kendi alanında dev iseler ve yapmış oldukları işi yaptıkları için minnettar isek bazı şarkıcılar da öyledir.
    onlar sahnede olmak için yaratılmışlardır.

sadece ikisini yazdım ama onlarcası var elbette. onlar, piramidin tepesine çıktılar; göçüp gittiler sonra.
  • (bkz: mick jagger) benim aklıma ilk gelen isimlerden biri açıkçası.

70 küsür yaşında bu kadar enerji dolu olan adamı ben başka bir sektörde hayal edemiyorum açıkçası.
  • zamani gelince sahneden inmesi icin de yaratilmistir.
  • (bkz: slash)
  • elvis has left the building.
  • (bkz: teoman)
  • (bkz: huysuz virjin)
  • (bkz: dr. bilal)
    (bkz: aldo)
  • bana göre kesinlike madonna.
    o kadar uğraşmış, çabalamış ve en sonunda ünlü olmuş.
    hani öyle zırtapozdan bozma ünlü de olmamış ha, baya baya hakkını vermiş bu işin.
    anasının ak sütü gibi hak ediyor ünlü olmayı.
    hatta bu konuyla ilgisi bir sözü için; (bkz: #18636183)