şükela:  tümü | bugün
  • bir dönem şişli, şimdilerde ise ataşehir belediyesi'nde oynayan voleybolcu. aynı zamanda mankenlik yapıyor...
  • buna güzel diyenin aklina sasarim.
  • türkiye'nin en iyi 3. modeli falan seçilmiş lan adfjksd. ertunga bile daha iyi lan bundan.
  • (bkz: loser)

bununla evlenecek kisiye allah'tan sabir diliyorum.
  • yapiskandir
  • aynı lisede okuduğum, yüzüne bakmaya tenezzül etmediğim, facebooktan eklemediğim, ilk senelerde sesi soluğu çıkmayan sonraları apaçilerin gözdesi olmuş, klasik uzun boylu ve zayıf manken kombinasyonuna sahip dişi insan.

ayrıca miss turkey 3. olduysa ülkenin haline mi yanalım yoksa o yarışmanın mı diye sordurtan mankendir. ama yolunu bulmuştur aferin ona. önemli olan bu artık, gayet ciddiyim.
  • bildiğin kezbandır. fiziği falan beni alakadar etmez, karakteri sıfır bir insan. karşısındaki erkekleri, sırf fiziğinden dolayı, adam veya adam değil sıfatına sokabilen birisi. turabi denen fizikten ibaret allah'ın ayısı ve gelişmemiş beyinlisine, sırf oradaki gücünden dolayı hayran kalan birisi işte.
  • ben bunu miss turkey de 3. yapan jürinin aklına şaşarım.survivor 2014 te en antipatik kız.
  • güzel diyenler olmuş kendisine.
    (bkz: ya neyse ben birşey demiyorum)
  • kendini bir şey sanan voleybolda başarısızlığının ezikliğini duygu bal dan çıkarmaya çalışan survivor turabi yalakası. güzel demişler bi de buna. (bkz: ya neyse ben de bir şey demiyorum)