aynı isimde "şahsiyet" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
2076 entry daha
  • tavsiye üzere tamamen nötr beklentim olmadan sadece merakla izlemeye koyulduğum yaz aylarında tüm bölümlerini sadece birkaç gün içinde bitirdiğim, cansu dereve haluk bilginerin başrollerde olduğu internet dizisidir. hard dizidir. neden böyle bir tanıma ihtiyaç duydum açıklamam gerekirse, her kesimden insanın kolay kolay izleyemeyeceği onursuz şeref yoksunu yaşam formlarının utançtan bakamayacağı, utanma duyguları varsa tabi hala, yalana alışanların, alışıpta saklayanların, saklayıpta rol yapanların, görüpte gizleyenlerin izlememesi gerektiğini düşünüyorum zira kendilerini bulacaklardır.

özel bağım bulunan ve mahrem olduğunu düşündüğümden buralara yazmadığım için tecavüzolmadı tabi, buna da şükreder hale gelmek ne acı, bu dizi şahsi hayatımda, görüşümde çok kıymetli bir yerdedir. haksızlığa meydan okuyan asla susmayan benim gibilerin dizisidir. tabi ki tavsiye ediyorum ve tebrik ediyorum değerli oyuncularından yönetmenine kadar. ve son olarak şöyle şahsiyet jenerik harika ötesi introya sahiptir. bu tarz kaliteli yapımların devam etmesi dileğiyle cümlelerimi sonlandırıyorum.
14 entry daha