aynı isimde "şahsiyet" başlığı da var
  • konusu biraz breaking badı anımsattı merakla bekliyoruz
  • daha (film) izleyen bu diziyi kaçırmayacak elbette.

yazan hakan günday ve çeken onur saylak bir tarafa, oyuncu kadro da muhteşem görünüyor: haluk bilginer, cansu dere, necip memili ve siteye konulan fragmanlarda henüz göremediğimiz hüseyin avni danyal, müjde ar, metin akdülger, şebnem bozoklu...

yarın (2018-03-17 cts) ilk 3 bölümü birden puhu tv'ye atacaklarmış. cts gece izlemeye zamanım olmayacak ama bu hafta iyi bir pazar günü geçireceğiz, öyle görünüyor.

dip not:
    1. olm keltoş, seni sevmiyorum ama onur saylak ve hakan günday'a dua et...
    2. cansu dere'ye kötü laf edene laflar hazırladım.
    3. entry'e reklam almış gibi olduk ama hakan yazsın, onur çeksin, haluk bey oynasın, biz bedavadan reklamını da yaparız.
  • kedi münir niye öldü.
  • bu akşam saat 21:00'de ilk 3 bölüm olarak puhu tv'de yayına başlayacakmış.hadi bakalım.

edit:imla
  • 1. bölüm 2. fragmanı yayınlanmasıyla birlikte bekleme heyecanını bir üst seviyeye taşımış dizidir.
    fragman ve jeneriğe bakılırsa türkiye standartlarının üstünde olacaktır. zamanında aynısını fi için demiştim. sonu azra hanımın egosu yüzünden boka sarsa da fi üst düzey bir diziydi, senaryo olarak olmasa da oyunculuk, ses, görüntü ve profesyonellik açısından öyleydi. şimdi aynı şeylerin içine senaryoyu da ekleyerek şahsiyet için diyorum.
    hayatımda ilk defa bir diziyi bu kadar heyecanlı bekliyorum.
  • telefonuma puhu tv'den bildirimi gelmiş az önce. ilk bölüm yayınlanmış. kollarımda uyuyan bebemi yatırıp hemen kurulacağım tv başına. bakalım fragmanlarda göründüğü gibi güzel mi?

edit: ilk 3 bölüm birden yayınlanmış. şimdi açınca gördüm.
  • dexter gibi bir dizi mi olacak bilemiyorum ama haluk bilginer diziyi daha ilk bölümden götürüyor. izlemeye değer
  • o kadar kaliteli ki (henüz ilk yarım saatteyim) gözümün resmen altyazı aradığı dizi. hani boşta bulunup aaa türkçe konuşuyorlar demekten korkuyorum valla. ayrıca stranger things benzeri ya da değil, jenerik muazzam olmuş bence. helal!
  • onur saylak binlerce alkış haluk bilginer
    tam bir şölen
  • ilk 3 bölümü bugün itibari ile phu tv'de yayınlanmış dizi.

kamera çekimleri ve açıları ile türk dizi tarihine boyut atlatmış dizi desek yalan olmaz herhalde.

haluk bilginer'in oyunculuğu her zamanki gibi. muazzam. sherlock dizisindeki dr. watson rolünü oynayan martin freeman'ı hatırlattı bana, neden bilmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap