şükela:  tümü | bugün
  • erzurum'dan kafasını çıkarmış yurdum insanı. herhalde ya insanları korkutarak "şaka" yapacaktı veya sosyal deney denen şarlatanlığı yapacaktı.

--- spoiler ---

polis ekipleri gökhan b.’ye "üzerindeki saati kim yaptı" diye sordu. gökhan b. ise "internette satılıyor" diye cevap verdi. polisin "hangi amaçla yaptın" sorusuna ise "ben youtuber’ım" diye yanıt verdi.
    --- spoiler ---

http://m.ensonhaber.com/…da-canli-bomba-panigi.html
  • "ramazan ayında sokakta acılı dürüm ile dolaşmak" videosunu beklediğimiz youtuberdır.

bence trendlere girersin kardeşim.
  • ''merhaba arkadaşlar kanalımıza hoş geldiniz! bugün sizinle erzurum sokaklarında canlı bomba şakkokogfgfgckgch.......! amirim, kuran çarpsın karton kutu bu. yutubırım ben valla bak kanalımı 245 kişi takip ediyor. amirim vurmayın.. ami...''
  • umarım cezasını en ağır şekilde çeker. ya bu ülkede kaç kişi hayatını kaybetti kaç kişinin ciğeri yandı bu eylemler yüzünden.

ayrıca şu youtuberlar ülkeden yok olsa, zeka seviyemiz 10 kat yukarı fırlar yemin ederim.
    hayır kendi yaptıkları saçmalıklar yetmiyor, bir nesil bunları izleyerek büyüyor.

az ünlüler ve youtuberlar bu ülkenin kanseri gerçekten. azalarak bitsinler.
  • bu adamın adını bilen varsa adamın youtube sayfasına bir bakmak lazım.
  • terörle mücadele'de ifadesi alınmak üzere göz altına alınmış. inşallah 7-8 yılla yargılanır ve ceza alır. ne lan bu yeter ya... işin soytarılığını geçtim, kaç para için bu insanları tedirgin etmek?

bir de; bu arkadaşın adını bilen allah aşkına burada paylaşmasın, ilgi çekemesin böyle insanlar. iq turnusolu bunlar yemin ederim.
  • mallığın önde gidenini yapmış, neyse ki canından olmamış akıl yoksunu.