• diyarbakır osmanlı ocakları'nda oralet içerken aklıma gelen müthiş fikir. eved.

şimdi, malum ülkemiz zor günler geçiriyor. bizim gibi milli ve yerli vatandaşlarımıza düşen görev, bunu aşmanın yolunu bulmak. herkes destek versin lütfen, taşın altına elimi koyuyorum ve uygulamama geçiyorum. sadece perinçekçiler gelmesin, yapıp yapıp siyayey yaptı diyorlar çünkü.

şimdi, dolar basımı için gerekli malzemeleri temin ederek başlıyoruz. nedir bunlar;

- bolca a4 kağıdı.
    - yarım ton yeşil mürekkep,
    - para sayma makinesi
    - tuğralı doblo,
    - bir adet basım makinesi
    - bir adet apple
    - bir adet renkli futukupi makinesi
    - yarım kilo oralet
    - dolar üzerinde yer alan gizli sembolleri çözmek için kadir mısıroğlu kitapları

ivedilikle üretime geçip dolarları halkımıza dağıtmamız lazım. lütfen hemen destek olun. ürettiğimiz dolarlarla yerli yersiz ortalıkta dolaşıp dış mihrakların moralini bozmamız lazım. ben şimdi alışverişe çıkıyorum. bu söylediklerim epey tutacak. altta vermiş olduğum hesap numarama lütfen sadece döviz yatırın. çünkü yurt dışından almam gerekiyor. pasaport işlemlerim tamam, sadece parayı gönderin...
  • basmaya gerek yok. ülke olarak monopoly parasına geçelim.
  • yenebiliriz diyen olmus kusura bakmayin da yarrami yenersiniz.
  • biz bunu niye yapmıyoruz?

yapacağımız şey basit.

gönüllü 2000 kişi seçeceğiz. daha önce kurtlar vadisi'nde izlemiştim, öyle güzel sahte dolar basan kalpazan bireylerimiz var ki ilk etapta bunlardan iş ortaklığı da alabiliriz. makine bile anlayamıyormuş sahte olduğunu.

neyse, ilk parti 1 milyar doları bastırdık. koyduk bizim gönüllülerin cebine gönderdik amerika'ya. bissürü eyalet var. bunlar ceplerindeki 100 dolarla birer sakız, sigara falan alacak bakkaldan. haliyle para üstü gerçek dolar olacak.

hesaplamalarıma göre böyle böyle üç iş yapsak bir anda 2.5 milyar dolar sıcak para ülkemize girecek ve ekönömimize can suyu olacak.
  • mümkündür, sonuçta tüm teknolojik imkanlardan yararlanıyoruz. ama basım işini çorumda yapsınlar.
  • edit: iddiayı belirten twiter hesabı fetoş yanlısı olabilir kaldırdım
  • yıllar önce aklıma gelmişti ama o zaman sakal bırakmamıştım dinlenmemişti
  • daha önce söyledim şimdi de söylüyorum; tl ile ucuz ucuz btc alıp yükseldiğinde yurtdışında dolar/euro'ya bozdurup ülkeye soksun tcmb. hatta bana ulaşırlarsa kendilerine birkaç altcoin tüyosu da verebilirim.*
hesabın var mı? giriş yap