şükela:  tümü | bugün
  • nihat hatipoğlu'nun oğludur. babası gibi hikayeler anlatıyor diyorlar.
  • zapping yaparken stv de gördüm kendisini. başta nihat hatipoğlu'nu taklit eden biri zannettim. sonra alt yazıdan okuyunca adamın oğlu olduğunu öğrendim. arkadaş bi adam babasına bu kadar mı benzer? resmen kopyası. babası gibi dini menkıbeler anlatıyor. baba oğul ramazan piyasasının tozunu attıracaklar anlaşılan.
  • şu an stv'de şok üstüne şok yaşatıyor. gülsen gülünmez, aynı babası.
  • şu anda herkese "bir insan babasını nasıl taklit eder" konulu ders verdiği zat.nihat amcanın gençliği gibi gözü kapalı dinlediğinde.cem karaca zamanında oğluna şarkıları benim gibi okuma demişti.bir yere çekip konuşsun o da
  • kendi yolunu ve tarzını bulsa çok daha iyi olacak olan kişi.

bu haliyle sadece babasının kötü bir kopyası gibi.

insanın ibret almaktan ziyade gülesi geliyor.
  • kendisi nihat hatipoğlu 2.0'dır. babasından şimdilik farkı arada cennet anlatması. yoksa nihat baba genelde cehennem üzerine çalışır.
  • su anda gercekten babasini taklit eder gibi görünen insan umarim dogal halidir bu, yok degilse cabucak kendi imajini bulmasi lazim. *
  • kanal geçerken bir an takıldım kaldım. yahu bu nihat hatipoğlu'nun hareketlerine ne kadar benziyor dememe kalmadı baktım sesi, vurgusu, uslubu birebir aynı. hemen açtım stv nin web sitesini belki ismi yazılıdır program açıklamalarında diye. bulamadım ama programdaki altyazı imdadıma yetişti ve said hatipoğlu olduğunu öğrendim. baktım ki nihat hatipoğlu'nun oğlu olurmuş kendileri. demek ki nihat hatipoğlu'nu genç yaşlarda tv de görebilme ihtimalimiz olsaydı bundan farkı olmazdı. babasının yolundan gidiyor ama biraz heyecanlı gibi daha tam oturmamış biraz daha izlesin babasını. bazı anlarda ses tonunu ayarlayamıyor hızını alamıyor. her cuma stv de 16-18 saatleri arasında görülebilirmiş. inanmayan baksın.
  • babası gibi bir şeyler anlatırken ne kameraya ne seyircilere bakmayıp uzaklara muğlak yerlere bakarak anlatım tarzı ile korku filmleri psikopat karakterlerini anımsatan oğulcuk.

babası vefat ettikten sonra da bu tarzdan kurtulamayacağız ızdırap devam ediyor.