• bir kamyon gerizekalıyı peşine takması.
  • bıyığının canlı olmasıdır
  • dolar aldığı an dolar yükselir, sattıktan sonra da anında düşermiş.

"ya yok artık!" diyecek olanlarla 5-6 saat tartışabilirim.
  • pokerde üst üste 3 defa masayı kaldırmışlığı vardı.
  • ebu leheb’in kuruyan ellerini bir dua ile şifaya kavuşturmuşluğu vardır.
  • leş olduktan sonra bile insanlara risale-i nur adlı sıçmıklarını okutabilmiştir. mucizeden başka bir şey değil bu.
  • cola'nın içine mentos attığında cola'nın asidi şişeden dışarı çıkmıyormuş öyle diyorlar...
  • kendine cemaat kurup milyonlarca meczubu peşine takmasından daha büyük bir mucize olabilir mi?
  • bu kadar cok gerizekaliyi bir baslik altinda toplayabiliyor olmasi.

ayrica bu gerizekali surusu mucizenin ne demek oldugunu, kimler tarafindan gosterilecegini de bilmiyorlar ama olsun. cahil ve comar olmak boyle bir sey, her sey hakkinda fikrin var, ne guzel.

tanim: said nursi hazretlerinin mucizesi olmaz, olsa olsa kerameti olur. simdi kerametin ne oldugunu bilmeyen gerizekalilar altta hakkimda yazmaya baslarlar, mesaj kutumu da doldururlar. once bir google search falan yapin, rezil olmayin.

bir de on not koyalim: said nursi ile seyh said arasindaki farki bilmeyen beyinsizler de mesaj kutumu murdar etmesin.

haklilik editi: hakkinda 50 yorum var, bir tane mantikli yorum yok. espri yapinca zeki oldugunu saniyor gerizekalilar. kendilerini entelektuel zannediyorlar ama gercekten comarlar. belki benim de it urur kervan yurur deme vaktim geldi ama boyle beyinsizlere cevap vermeden de duramiyorum iste.
  • chuck norris'i bilek guresinde yenmis diye biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap