• bu akşam tema için düzenlenen organizasyonda sahne alan murat yıldırım'ın performansının ardından gerçekleştirdiği konuşmada ayrıca teşekkür ettiği "yaşam koçu".

neymiş ne değilmiş diye hemen googleladım ve şöyle bir şeyle karşılaştım. anladığım kadarıyla yeni hocaefendi olarak bu adamı sürecekler. daha çok dolar bu başlığın altı...
  • instagram hesabı dr. ünvanı ile açılmış. fakat bağlaç olan "de"yi ayrı yazamıyor
  • murat yıldırım, tolgahan sayışman ve daha bir çok ünlünün ''akıl hocası''. anlamıyorum insanlar saçma sapan 'özlü sözler'den bu kadar ne anlıyor. ayrıca illa bir destek, akıl hocası, yaşam koçu vs arıyorlarsa gidip yıllarca bu iş için dirsek çürütmüş, kafa patlatmış ve sonunda gerçek bir psikolog olmuş kişilere danışsınlar, kitaplarla, özlü sözlerle medyatik olmuş kişilere değil. ayrıca internette arattığınızda karşınıza ''ünlülerin akıl hocası'', ''herkes ona danışıyor'' şeklinde kocaman başlıklarla karşılaşıyorsunuz. ne diyelim inşallah sonu başka hocalara benzemez.
  • sıfatı tez elden ortaya çıkasıca.
  • iki sene once murat yildirim film cekimlerinde butun set ekibine "secret" tipi suslu, resimli, (s)ozde soz kitaplarini dagitinca adini ogrendigim tip. doktor sifatini bicmis kendine.

en cok merak ettigim su "tatlises" tipi sahne ismi "sozuhikmet"in nasil bir marketing strategy nin parcasi oldugudur.
  • özlü sözleriyle bir kaç beyni yıkanmış ünlünün instagram sayfaları aracığıyla karşılaştığım şahıs.***
hesabın var mı? giriş yap