şükela:  tümü | bugün
  • dokuzuncu nesil sabirtasi yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • jp. bati* golu*

veya

yine japonca saikou en yuksek
  • amaçlı tesadüfler sonucu izmir'de görüşme fırsatı yakaladığım, yürümeyi ve yürütmeyi seven bir yazar. büyüyünce filozof olabilir, gelecek vaadediyor.
  • insan ilişkilerinde en başarısız insan
  • (bkz: yardımsever)
  • sanıyor ki şu an hayatının en acayip günlerini yaşıyor, sanıyor ki bundan da daha güçlü çıkacak ama sanıyor ki kesinlikle üzülecek bugün.

yanında konuşabileceği kimsesi yok. akşam evine gitmek zorunda. bütün sorumluluk onda, bütün yanlışlar ondan kaynaklanıyor, elinden geleni yapmayı denedi. umarak denedi gene de üzülecek biliyor.

yarın belki başka bir insan olmayı deneyecek.
  • ben sevmedim kendisini. çok ters tepkiler veriyor. ama sevebilirim de zamanla. ikizler burcu olmayaydı iyiydi.
  • mazrufa kafası basmayınca..
    zarfla oynamaya başlayan ergendir..
    (zarf bulamazsa neyle mi oynar?..yok artık..!)

sağda solda "annecim noktalama işareti de noktalama işareti..!" diye heyecanlı heyecanlı tribünlere bakarken..
    bir embesilin atacağı sms'lerdeki gibi..nokta bile kullanamayan.. (bkz: #17276146)
    karma sıfatıyla müsemma..
    düz adam..
  • donuz'dan çok çeken yazar.
  • geçen 4 ayda hakkında edindiğim bilgilerle, paylaştığımız bir çok şeyden sonra kendisinin çok sevilesi bir insan olduğuna kanaat getirdiğim yazar. bir insanın bu kadar iyi niyetli olabileceğine inanmazken beni böyle bir şeyin olabileceğine inandırdı. düşüncesizce davrandığım, farkında olmadan üzdüğüm zamanlar olduysa da iyi niyetinden hiç ödün vermedi. bu konuda nasıl bu kadar başarılı olduğunu bilemiyorum ki kendisinin böyle bir özellikle insan ilişkilerinde başarısız olması imkansız görünmekte bana.

küçük, şekilli, güzel elleri var bu yazarın, pek tutulası (:

hayattan bekledikleriyle, bu beklentilerini gerçeğe dönüştürmek için attığı adımlarla, mantığıyla hareket edişiyle, kibarlığı, yeni öğrendiği her şeyde çok çabuk deneyim kazanıp o konuda uzmanlaşabilmesi ve uzun dalgalı kumral saçlarıyla herkesin hayatında var olmasını isteyebileceği bir insan kendisi.

olumsuz olarak bahsedebileceğim şeyler de var tabii ki. öncelikle söylemeliyim ki bu insan ukala. kendisi de kabul ettiği için bahsetmekte bir sakınca görmüyorum. haklı bir ukalığı olabiliyor çünkü gerçekten de bilmediği konularda atıp tutmuyor, biliyorsa açıyor ağzını ki bilmiyorsa da öğrenip açıyor sanırım (:

bilgisayar konusundaki bitmek bilmez enerjisi ve ilgisini hayatının diğer tüm alanlarında da kullansa şu anda olduğundan daha mutlu olabilirdi sanırım. ama onu böyle seviyoruz sevenler. kendisiyle tanışma hikayemiz biraz bilgisayar aracılığıyla olduğu için çok da kızamıyorum. yine de tavsiyem yanında onunla başka şeyler yapmak isteyen insanlar varken oyunlara fazla kendini kaptırmaması.

merak ediyorum ileride bir gün beni yanıltacak mı diye. umarım yapmaz. tanıdığım için çok mutluyum, güzel geçecek nice senelere diyorum ve bitiriyorum.