şükela:  tümü | bugün
  • oyuncu arda esen ve arkadaşı senarist murat aras'ın yelkenli ile yaptıkları gezileri sergiledikleri youtube kanalı

tabi ben bu vasıflarından ziyade yelken kısmıyla ilgilendiğim için kendilerinin kim olduğunu sonradan öğrendim.çekimleri ve samimiyeti beğendim. kekova, kaş, gökova geziyorlar. yelken ve akdeniz kıyılarına ilginiz varsa izleyin.
  • vizelerim varken youtubeda videodan videoya atladığım bir ara (bkz: ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler) adını görüp aha yunanlılar yelkenle alakalı kanal açmışlar (salaklığa bak videonun adına neden bakmıyorsun) müzikleri falan iyidir herhalde diye açtığım, sonradan da "aha türkmüş bunlar yaw hobareeyy" nidaları eşliğinde izlerken çekimine seslendirmesine murat ve arda'nın dostluklarına, muhabbetlerine hasta olduğum yana yakıla yeni videolarını bekledğim yelkencilikle alakalı kanal olmuştur. yelkencilikle ilgileniyorsanız bir göz gezdirmeniz şiddetle tavsiyemdir.
  • bir gün göcek’te karşılaşmayı umuyorum.

s.odyssey bentobox’tan selamlar.

tanım: bir youtube sailing kanalı.
  • sakinlik ve dinginlik içeren, her şeyin kararında olduğu mis gibi youtube kanalı
  • çekimleri oldukça başarılı sailing kanalı. karada gezi programlarına yeni bir alternatif getirmiştir. fikir benim de aklımdaydı ama tabii vakit, sponsor bulma ve çekim becerileri bizden fazla. koylardaki restoranlar hakkında da bilgi verseler ve daha farklı koylar tanıtsalar güzel olabilirdi ama bu hali de olmuş. tebrikler.
  • youtube'da kanal takip etme alışkanlığı olmayan şahsımı kıskaca alıp kendine hayran bırakan youtube kanalı.
  • arkadaş, galatasaray'ın yeni forvet adaylarından biri sandım iyice yandı benim kafa.
  • izledikçe hem limitsiz huzurla dolduğunuz, hem dipsiz hüzün ile çaresiz kalıp imrendiğiniz bir acayip kaliteli kanal. yapmayın oğlum şöyle güzel işler. biz de insanız. üzmeyin bizi. bu son olsun.
  • 'youtube kanalı' önyargılarımı paramparça etmiş ekip. merhaba arkadaşlar, kanalıma hoşgeldiniz falan diye başlamıyorlar üstelik videolara.*

yelkenli eğitimiyle denizciliğe ilk adımımı da geçen hafta attım. bunun üstüne içimdeki hurricane'i yine canlandırdılar.*
  • çok başarılı işler yapıyorlar. bakanlığın maaş bağlaması gerek denizciliğe teşvik ettirdikleri için.