şükela:  tümü | bugün
 • 84 yaşında eski bir müsteşar

  4 kız çocuğuna tacizden 18 yıl 9 ay hapis cezası aldı.

  bu ülkenin eski müsteşarları bile böyle.

  pizzagate ne güzel susturuldu bastırıldı. gündemden nasıl düştü. insan kahroluyor her pedofili taciz olayında.
 • bu başlık da bu sözlükle birlikte ülkenin utanç kaynağıdır aslında. bu kadar vahim bir konuda insanların yanlışa yanlış, doğruya doğru demeden önce, tarafına bakıp ona göre konuşması yada susması hastalığının en bariz örneklerindendir.

  öyle yoz olmuş ki bu sözlük artık çıt çıkartamıyor böyle leş olaylara bile. çünkü biliyor, olayın esasını takmıyor, suçlamak istediği gruba sataşamayacak.

  rezil köpeklersiniz.

  edit: utanmadan gelip samimiyet sorgulayan bunu yaparken de

  --- spoiler ---

  "chp'li, ateist/ kemalistlerin tecavüz taciz olayları" diye üstlerine yapışmış sürekli tekrarlanan, sürekli cezasız kalan suçlar silsilesi yok.
  --- spoiler ---

  gibi savlarla kendini komik duruma düşüren yazarlar var. başlıkta başlı başına bahsettiğimiz durum aslında bu. var kardeşim üstlerine yapışmış ve tekrarlanan o kadar şuç var ki. lakin gündeme gelmedi, örtpas edildiği için haberin yok. ve bunu forumcular değil medya yapıyor.

  kaynak yok diyen arkadaşlar için tutanak.

  tutanak sayfa 1
  tutanak sayfa 2

  tekrar ediyorum ne yazık ki 9 yaşındaki yetime tecavüz edilen kurs ile saim kendir vakasının bu kadar kısa süreyle olması ve sözlük altında olayların gündeme geliş ve popüler oluş biçimleri açık seçik insanların nasıl riyakar iki yüzlüler olduğunu ve gerçek amaçlarını gösterir nitelikte.

  o yüzden o ilk entry sözlük tarihinin yozlaşmışlığını şamar gibi yüze vuran kara bir leke olarak orada kalacak.

  som bir not: tüm bu olanlar yalan, bir trolleme falan olsa bile insanların hangi konuya ne kadar ilgi duyduklarını aşikar olarak gözler önüne seriyor.

  yazıklar olsun.
 • (bkz: uyarı)
  arkadaşlar burda suçun sadece kişiyi bağladığını chp ile ilgisi olmadığını yazacağız.
  diger sapıklarda ise mümkün olduğunca ak parti ile ilişkiledireceğiz.

  chp'li eski bir müşteşar.en az 4 kıza taciz davasından 18 yıl hapis cezası almış agır sapık abi.
 • oo dinciler mal bulmuş. malum partinin gözde orospuları da başlığa ard arda entryler girdiğine göre biz de üstüne yazalım.

  4 kızı taciz edip cezasını almış bir şerefsizdir. malum partiyle ilgisi olmadığı için aklanmadan cezasını çekecektir. bu partinin itleri kuran kurslarında tecavüz edilen çocuklara sessiz kalmaya devam edip böyle 40 yılda bir buldukları vakalara mal bulmuş gibi atlayacaklardır. şerefsiz troller sizi.
 • samimiyet testi yapılan başlık. o gündemde olan yetim çocuğun başlığina yazmadım bile.

  dine saldırdığını düşündüğü kesimlere saldırı fırsatını bulduğunu düşünen bir yazar aklinca milletin samimiyetini ölçecek.

  ıddiası; akp ve islam'la ilişkilendirilip de bu ikisine sallamaya yaramayacak başlıklarla ve pedofili vakalariyla ilgilenilmedigi.

  birincisi bu saim kendir haberi hiç bir haber sitesinde yok henüz. twitter'dan yayılmaya başlanmış, bugün atılmış tweet ler. ben twitter kullanmam ama haberi yayan hesaplara göz atıp bir profil çıkarabilirsiniz. olay ne zaman oldu, adam ne zaman yargılandı da ceza aldı. haber tarihi ya da olay tarihi yok, ne oldu ne bitti belli değil. geçmiş tarihli haber gibi görünüyor bir yandan, bir yandan geçmişte de öyle bir haber yok, yeni haberse yargılanıp ceza alması ile mi ilk kez haberlere düşer? falan gibi soruları geçtim.

  - kendir vakasında haber kaynağı yok, kuran kursu vakasında var.
  - kendir vakasında güya ceza verilmiş görünüyor, kuran kursu vakasında henüz ceza yok, olay yeni
  -kendir vakasında fail chp'li, kuran kursu vakasında failin dindar olduğu belli.

  bu iki kesime bakınca bir pattern oluşturan ve milleti bezdiren bir tekrar durumu muhafazakar kesimde var. dincilerin sayısız vakalarından biri. kuran kursunda gerçekleşen sayısız taciz olayından biri. öte yandan "chp'li, ateist/ kemalistlerin tecavüz taciz olayları" diye üstlerine yapışmış sürekli tekrarlanan, sürekli cezasız kalan suçlar silsilesi yok.

  tüm bunlar bu başlığa değil de o başlığa ilgi olmasının çok doğal olduğunu gösteriyor.

  ben de sana bir suç atayım kardeşim. senin de derdin pedofili değil taciz tecavüz değil, sürekli iki başlığa gidip yazip durarak, milleti samimiyet testine tabi tutmaya çalışarak dine sallama derdinde olduğunu düşündüğün kişilere sallamak. kabak gibi ortada bu. o yüzden o başlıkta gerçekten üzülen insanlara laf atana kadar kendine bak.
 • konu gündemde tutulmalı. ancak anlatamadığımız olay şu, bu adam 4 çocuğa taciz etmiş ve cezasını almış. hangi din,siyasi görüş v.s. ile değerlendirilmeden çocuk suçları, insanlığın yapabileceği en büyük pisliktir.

  şimdi gelelim olayın neden diğer başlıklar kadar ilgi çekmediğine. şöyle söyleyeyim, bu tarz olaylar, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde de yaşanıyor. ancak olayın, dini bir oluşumu kullanarak yapılması söz konusu ise, o dini kurumu denetleyen, kurulmasına izin veren, ve olay yaşandıktan sonra bile o kurumların çalışmasına izin veren zihniyet suçlanır bu kadar basit.
 • (bkz: recep memili)
 • ooo cezasını almış yaaa. daha ne üzerine gidiyorsunuz adamın. hem din imanla da kandırmamış demokrasi laiklik hurriyet özgürlük falan demiş. bunları dedikten sonra cezasını almışsanız pedofili büyük bir suç olmaktan çıkar. zaten her gelişmiş ülkede böyle şeyler olur.

  idam istiyoruz ağalar. dar ağacında görmek istiyoruz tecavüzcü ve pedofili orospu çocuklarını. cezasını çeksin istiyoruz yani.
 • olay partizanlığa indiği için suserlerin samimiyeti sınırlı kalmış, bu orospu çocuğu için duyarsızlık kasılır olmuş.