şükela:  tümü | bugün
  • izmirde kordon tv adli kanalda sabah aksam gosterilen bi tabiiki saim yilmaz adindaki bi andavalin yaptigi show.ama showun genelde dugun goruntulerinden,belediye toplu sunnet kesimlerinden sahneler icermesi ile sosyolojik olarak incelenmesi gerekir.. kanimca tabii...
  • formatıyla türklerin dünya show programları arasına kattığı yegane özgün işçilikti(r).toplu sünnet şenliğini veya sokak arası düğünün doğal ambiyansı içerisinde elektro bağlamayla türkü çalan bol ekolu,bet sesli adamların saatler süren performansını kadrajı tam alacam diye amı götü dağıtmış tek bir nuh nebi kreasyonu kamerayla çekilen herhangi bir şovmen ve şov performansına tanık olmadan geçirdiğimiz bir şov programıydı,dört beş kez denk geldiğim halde ben şahsen bu saim yılmaz nedir sıfatı neye benzer hiç bir zaman öğrenemedim,merakımı gidermek en az bu program kadar muhteşem olan bir şiir programına denk gelmemle nasip olacaktı(elbette aynı kanalda).

    konya veya çankırı yerel televizyonu yerine izmir gibi modern avrupai tırı vırı sıfatlarla anılagelmiş bir şehrin yerel kanalında yayınlanması ise programın absürdizm katsayısında artışa yol açmıştı,uzun zamandır piyasada yoktur,keşke tekrardan yayınlansa izlerim.
  • bir ara youtube'a da yüklemişler bazı bölümlerini,büyük hizmet.

    https://www.youtube.com/watch?v=ynlp2zup9vi