şükela:  tümü | bugün
  • fransizlarin "les chevaliers du zodiaque" dedikleri, yunan mitolojisiyle acayip tribe giren, dunden bugune bir anime klasigi. seneler once ben diyim seker kiz candy sen de oscar cizimleriyle karsimiza cikardi. bu sekil kara sovalyeler, poseidon, sanctuary falan gibi bolumleri izledik. iki sene once modern animasyon teknikleriyle hazirlanmis hades bolumlerinin ilk 13'u cikmisti, bugun itibariyle devami cikmistir, sevenlerine duyurulur.

--- spoiler ---
    en son seiya radamantis'le cehennem cukuruna dusuyodu bakalim sincik n'oolucak... mu'yu dovusurken goruyomusuz, shaka olmemis, zaten olemezmis falan oo-hooo!!
    --- spoiler ---
  • hades episodelarinin devaminda onceki bolumlerin cizim kalitesini tutturamamis anime. olsun ama, fanlari onu oldugu gibi begeniyor. biz zaten paso hikaye icin izliyoruz.

--- spoiler ---
    soylemezsem catlarim!
    hades'in reankarnasyonu sean'mus!! daha guzel bulunamazdi.
    --- spoiler ---
  • harika muzikleri olan, harika otesi, izlenilesi japon çizgi filmi.
  • kolombiyalı arkadaşın ısrarı ile bir kısmını indirdiğim ve hatta dayatması ile ilk 3-5 bölümünü izlediğim sarmayan anime. yeni animelerin hastası değilim ama eski anime olduğundan* o kadar çok klişe var ki bi' yerden sonra "öeeeeh mına koyyim" diyor er kişi. hadi bi' bölümü kendim deneyecem, belki sarar...
  • geçenlerde gintama'nın diline düştüydü bu anime. yarım yarım yarılmıştım o bölümde. sizde izleyin sizde yarılın, 282. bölüm olsa gerek.
  • saint seiya ıntro

maki oyama cover

cover çok daha güzel geldi bana :)