• o biirrr pilooot!
    o biiirrr diş doktoooruuu!
    o biirrr dans eğitmeniiii!
    o birr ajanss sahibiii!

bu kadar şey olmasının yanında, bir de çalıştırdığı insanlara parasını ödeyebilse keşke...
  • kendisi benim de diş hekimim olur..
  • instagramdan evrene ben lüks yaşıyorum, yanımdan kızlar hiç eksik olmuyor mesajı vermeye çalışan kişi
  • miss fashion türkiye güzeli yaren türk'e ödülünü veren iş adamı
    intagram
  • yeni reza zarrab olduğu iddia edilmektedir.
  • ıranlılar'ın turkiye'deki kokuşmuş düzeni fırsat bilip nasıl sineklendiğini bu adamın kurduğu suç örgütüne bakarak görebilirsiniz.

ahanda link
  • cevheri güven' in son kurbanı.
  • hakkında cevheri güven tarafında ortaya atılmış ilginç iddialar olan ne iş yaptığı belirsiz kodoman bir arkadaş. ''ne iş yaptığı belirsiz'' derken harbiden de adam diş hekimi ( bazı sitelerde dr.dt olarak gözüküyor ne okuduğu üniversite var piyasada ne de tezi ) (yoksa yoktur varsa açıklasa da bilsek sonuçta bu konuda itham edildi) ve pilot(bu titleyi özel bir kurumdan almış olabilir adam zengin) birde sosyal medya'da birşeyler yapıyormuş instagram hesabında ki savunmasına baktım yaşadığı hayatın içini doldurmadığı gibi hiç bir iddiayı da cevaplamamış. ben kimin fetöcü kimin totocu olduğu ile ilgilenmiyorum çünkü siyasi bir yanım yok iddialar mantıklı savunma berbat... kamuoyu önünde bir hayat yaşarken bu iddialar karşısında hukukta hukuk diyorsunuz bir aydınlatın kamuoyunu da bizde bilelim durumu.
  • cevheri güven'in videosundan sonraki yorumu budur. cevheri güven'e şerefsiz, fetö'cu, kaçak demediğini bırakmamıştır üstelik söylediklerinin herhangi birinin dahi yalan dolan olduğunu ispatlayamadan. sonuçta tc arkasında ve türkiye'den ayrılmadığı müddetçe de başına bir şey gelmeyeceğini biliyor. reza gibi önümüzdeki yıllarda adından bolca söz ettireceğe benziyor.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
  • cevheri güven'in, karanlık biri olduğunu iddia ettiği iranlı kişi. cevheri güven'in iddialarına "karanlık" bir videoyla cevap vermiş. kendisini çok "nesnel" verilerle savunuyor: "fetöcü, şerefsiz, vatan haini güven..."
hesabın var mı? giriş yap