şükela:  tümü | bugün
  • kendisi de saka yapmıyorsa kendi içinde tutarlıysa bir derece hosgorulebilen insandır.

ama kendisi herkese saka yapıp saka kaldıramıyorsa iste o çok kötüdür.
  • agzini yüzünü kırmak icin can attığın, zeki olmayan, algisi kapali, tek duze, tatsiz, tuzsuz, insandır. üstelik ona yapılan ufacık bi espriyi ciddiye alıp da cevap olarak herkesin icinde o kişiyi rencide ediyorsa cok da yakınlarında bulundurulmamasi gerekendir.
    koy götüne rahvan gitsin
  • özgüven sorunu yaşayan insandır.
  • şaka kaldıramayan insanın bir adım ötesi ve daha iticisi "ben çok kafa biriyim" görüntüsünde ekstra rahat gözüküp kendisiyle dahi dalga geçemeyen, takıldığınız zaman anlamsız gocunup buram buram ego kokanıdır. sorsan çok geniştir dallama. bu ne perhiz bu ne 1,5 iskender.
  • kusura bakmayın ama yarrak gibi insandır.
  • basit mantıkla şaka yapılmaması gereken insan.
  • saka yapilmamasi gereken insandir. sıkıcıdır demek yanlis olur. kimisi varki muhabbetine doyum olmaz. ama ciddidir, sakadan hoslanmiyordur. saka yapmazsin olur biter.
  • özgüveni olmayan insandır. genelde gergin ve kavgacı olurlar. espri kendisini ilgilendirmese bile gülmemeye çalışırlar. egoları yüksektir. kimseyi begenmezler ama kendileri de bir halt degildir.
  • uyuz olduğum insan tiplerinden biridir, ne gerek var kasmaya, raat ol panpa.
    bir de bunların "şaka yapan, laf sokan ama kendine sıra geldi mi kaldıramayan" tipleri var ki evlerden ırak..
  • bunu soyleyenler geneldr yerme germe ince cizgisini goremeyenlerdir bana gore. herkes herkese her sakayi yapamaz. ınsan haddini ve yerini bilmeli hepsi o. yoksa her insan saka kaldirir, kaldirabilir bence.