şükela:  tümü | bugün
 • maksimum bir seçim daha kalır. ondan sonra yolcudur abbas, bağlasan durmaz.

  tabi bu dönemin zengini küçük bir kesim sıkı sıkıya sarılıyor. normaldir.
  halkın bir kesiminde de işimizi, gücümüzü kaybeder miyiz korkusu var. onlar da çok bir şeyin değişmeyeceğini yakında görürler.

  sonra 16 yıllık iktidarın çürümüşlüğünden dersini almış bütün kesimler hep beraber ülkeyi yönetecek.
 • seçim hilesi yapamazlarsa kesin gidiciler onun için de ( sandikgucu.com) a gönüllü üye olunuz. güney ve dogu anadolu'da hala gönüllülere ihtiyaçları var.

  (bkz: sandikgucu.com)
 • hala umut zerreciği taşıyan insanları görmemizi sağlamış başlık. o gün trafolara kedi girer ya da yüksek seçim kurulu geçersiz oyları da saydırır. bir şekilde hallederler bu işi.
 • kim gelirse gelsin değişmeyecek tek bir şey var. bu siyasi bilgisizlik cahillik ve ideolojileri ile tamamı yine ülkenin anasını sükcek. sevinecek bir şey yok yani.
 • mevcut ysk ile mi ?.

  ananı siken kadı ise kimi kime şikayet edeceksin ?.

  ayrıca bu hükumet ve erdoğan gitmemeli.
  en azından şimdi değil. kalsınlar ve kendi fanatikleri tarafından taş ile sopa ile kovalanarak gitsinler.
  çünkü olay oraya doğru gidiyor.
 • bunlara en benzeyen organizma parazit, o bile ilacını verdin mi siktir olup gidiyor... bunlar bir de arsız parazit, ya giderken bağırsaklarını da beraber götürür, ya son anda ilaçları değiştirir yine kalır...
 • bir ysk goygoy'u gidiyor; tamam ysk ellerinde fakat bu sefer muhalefet pasif değil, halk ilk defa bu kadar kenetli durumda.

  ysk'da dönecek olayların farkındalar. meral akşener kendimi ysk önüne zincirlerim açıklaması yaptı, muharrem ince 50 bin avukatla ysk'ya gideceğim dedi yani ysk üzerindeki baskı artıyor üstüne tüm muhalif partilerin resmi ve gönüllü sandık temsilcileri sandıklara sahip çıkacak, önceki seçimlere göre daha geniş bir sandık sahiplenmesi olacaktır.

  evet yine bir şeyler deneyeceklerdir, belki de başaracaklardır fakat yapacakları hile hurda çok büyük oran farklılığı yaratamayacak. çünkü muhalefet son seçimlerde gerekli dersi aldı bu seçimlerde her tür dalga dümen için hazırlıklı olunacaktır.

  ağlayıp sızlayıp "ysk'dan işi bitirirler tayyip kaybetmez" diyeceğinize buna engel olmak için ne yapabiliriz onu düşünelim. akp ve rte işte bu "tayyip kaybetmez abe yaaa" kitlesinden besleniyor.
 • sandık güvenliği sağlanırsa ilk defa umut var. kadri gürsel'in uyarılarına mutlaka kulak verilmeli. çok önemli.

  https://www.youtube.com/watch?v=lq8_6e3_jao&t=6s
 • türkiye cumhuriyeti'ne ölüm gösterildi ve vereme razı hale getirilmesine -fiilen- maalesef az kaldı. şimdi siz hepsi birbirinin türevi yahut integrali olan partiler üzerinden türkiye'nin devamlılığı meselesini tamamen göz ardı edip "vita brevis" yahut "carpe diem"ci' avami bir mantıkla yok ondan kurtuluyoruz yok bundan kurtuluyoruz derseniz istiklal harbi'nin niçin verildiğinden bihaber olduğunuzu ispatlamış olursunuz. türkiye'nin başına bir sürü bela geldi ve işin en can yakan tarafı,geçen zaman içinde bu belalar insanlara lütufmuş diye yutturuldu* . bizim bu vakitten sonra düşünmemiz gereken şey şudur:her şey elimizden gittiği vakit nereden başlayabiliriz? işte buna dair bir ipucu istiklal marşı'mızda var;
  "canı, cananı,bütün varımı alsın da hüda
  etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda"
  yani,biz eğer şerefi için yaşayan insanlarsak bu vatanda, türk vatanında bir devamlılığı yürekten istiyor olmamız lazım. ha yok böyle bir derdimiz yoksa,bahreyn gibi amerika'nın gayriresmi bir eyaleti olma yolu da var,allah korusun. biz nasıl bir şeyden kurtulmadıysak yaklaşık 100 yıl önce, şimdi de bir şeyden kurtulmanın değil, istiklalimizin devamı için çabalamalıyız.