şükela:  tümü | bugün
 • artık son hamlelerini yapıyorsun

  panikledin

  her twit atanı içeri almaya başladın

  gençleri kaybettin, elinde sadece torpilli gençler ve din allah ile kandırdığın yaşlılar kaldı

  bunu görüp hırçınlaştın

  kasayı boşalttın: sokağa çıkma yasağı ilan edemiyorsun

  sattın

  yedin

  yedirdin

  gencecik çocukları şehit eden putin'in ayağına gittin aman dilendin

  ama umutsuzluğa yer yok türkiye cumhuriyeti devleti büyük devlettir düştüğü yerden en güçlü şekilde kalkacaktır.
 • bu gider daha beteri gelir elhamdülillah. akapeden değil destekçilerinden, çomarlardan. cahillerden korkun.
 • bir gerçektir.

  metropoll araştırma kurucusu özer sencar:

  "metropoll’ün ölçümlerine göre 15 yıldır ak parti’nin oyu %30,7’nin altına düşmedi. mayıs 2020 ölçümüne göre kararsızlar dağıtılmadan ak partinin oyu %30,7 olarak bulundu. bu oran 18 yıldır ak parti’nin ölçülen en düşük değeridir."

  bana göre türkiye'nin açık ara en başarılı araştırma şirketi konda'nın genel müdürü bekir ağırdır:

  "ak parti oy kaybediyor, kaybetmiyor meselesi değil. çözülüyor, gidecek yer bulamıyor. yüzde 45’den 30'lara düştü. bu bir alamettir, ama gidecek yer bulamadı. su kaynıyor, çayın altı açık, buhara döndüğü gün fark edeceğiz. şubat ayı ölçümümüzde ak parti yüzde 30'un altında idi."

  yine de tüm devlet aygıtının akp'nin kontrolünde olduğunu unutmamak lazım. seçimin tarihini, seçime girilirken ülkedeki havayı, kimin seçime girip giremeyeceğini, seçim sistemini, oyların sayılmasını, her şeyi onlar belirlediler ve yine belirleyecekler.

  ülkenin kaderi akp'ye oy veren seçmenin bizzat mutfaklarında yangın varken erdoğan'ın don kişot vari hayali düşmanlarla savaşmasını bir kez daha afiyetle yiyip yemeyeceğine bağlı olacak.
 • son yerel seçimlerde avuçlayanların hayal olduğunu zannettiği durum

  yavaştan hazırlanın.
 • katılmadığım önermedir. kimsenin bir yere gittiği yok istikrar dolu sekse devem. ne demişler '' sen domalansın büyük düşün!!heheheh
 • (bkz: #108523433)'de bekir ağırdır'ın dediği gibi, akp'den kopanlar gidecek bir mecra bulabilseler, akp gidecek ama gidecek bir mecra bulamıyorlar. bekir ağırdır başka bir programda da "kendini boşlukta, umutsuz ve partisiz hisseden %36'lık bir kitle var. kararsızlar, birinci parti." diyor. ama muhalefet, bu kararsızları cezbedemiyor bir türlü. bu gidişle de cezbedemeyecek galiba. nitekim istanbul ekonomi araştırma genel müdürü can selçuki de ekonomi konusunda yaptıkları bir ankette; "sizce yaşadığımız krizin yarattığı ekonomik sorunları hangi lider en iyi şekilde çözebilir?" sorusuna %20,3 oranında "hiçbiri" cevabının verildiğini söylüyor ve "önümüzdeki dönemi, kimin 'hiçbiri' olacağı belirleyecek." diyor.
 • çıkar 2 eyyyy der, töröröst bunlar, uçucaz kaçıcaz ekonomiye rövaşata atıcaz, benim bacılarıma, tüp kuyruğu vs der alır gider. çok da şeyetmeyin.
 • iyi aferin. sen de git, o da gitsin, öbürü de gitsin. bütün genç ve parlak beyinler göç etsin, memleketi kaderine terketsin.

  şaka şaka sktirsin gitsin.
  (bkz: bak şurdan)