şükela:  tümü | bugün
  • milletin sadece dump yapıp durmalı gruplarda işe yaradığını söylediği, troll cryptocurrency olmakla veya istenildiği gibi yönetilmekle suçladığı dogecoinin sırf basit mantık kullanarak ya 1 dolara ve üstüne ulaşacağını ya da bütün değerini kaybedeceğini öngörebilirsiniz. tahminim bu yıl 1 dolara ulaşacağı yönünde. şimdi 1 centten alırsanız kardasınız.

hiç kripto para almamış olup kimlik bilgisi falan vermeye çekinenleriniz de faucetlerden yararlanabilir dogecoin (ref) referanslı linkimi attım, burdan kayıt olursanız referanslardan kazandığım paranın bir kısmını yine ara sıra ref aktivitesine göre dağıtıyorum. siz de arkadaşlarınıza kendinizi referans gösterirseniz ve her referansa gelirinin yarısını iade etmek gibi ( sitede yüzde olarak seçme imkamı veriyor) bir sistem kurarsanız gayet büyük paralar kaldırabilirsiniz. 100 dogeye ulaşınca ( 3-4 lira falan) cüzdanınıza çekebiliyosunuz, ki her saat açılan tuşa basınca en az 0.08 doge veriyor, biraz şansınız varsa 1.8 doge, çok şansınız var ise binlerce doge de kazanabiliyorsunuz saatbaşı. referanslarla da bir sistem oturtursanız bu iş tamamdır, bekle değerlensin dogen.

istemeyenler referanssız kayıt olsunlar, veya kullanan bir arkadaşınız varsa onu referans seçin isterseniz, ancak böylesi daha karlı.
    aynı sitenin bitcoin için olan varyasyonu da var bitcoin faucet (r) bunda nadiren coin yolluyorum reflere artık bitcoini faucetten kazanması ve çekmesi zor oluyor diye pek cazip sayılmaz da.

dogecoin eski sayılabilir artık. daha bambaşka, yepyeni coinler de var. onlardan da kazanmayı deneyebilirsiniz ama bütün vaktiniz bir anda çöp olabilir.

ben bu sitenin faucetine alışığım ve çekmesi kolay diye bunu kullanıyorum. daha kârlı olduğunu düşündüğünüz faucet varsa da önerebilirsiniz.

ben açıkçası burada 1 ayda kolayca 1000 dogeye ulaşıp ( biliyorum altta zaten ucuz falan denecek) değerinin yükselmesini beklemeyi planlıyorum
  • (bkz: şaka şaka)
  • 1 dolar olması bu sene içinde zor olan coindir. aşırı pump ve dump yiyor. sadece şunu söyleyebilirim pump sırası dogeye yaklaşıyor. ytd.