• 3.26 oldu az önce , nasıl gidiyor namussuz . sene sonuna 3.40 ı görebiliriz fed 'in faiz artısıyla, ytd.
  • 1 kasımda 3.77 olan sterlin'in şaka maka 4.10 olmasından daha acı olamaz.
  • fed faiz arttırırsa 4 büyük bir hayal değil. bu hızla giderse ve fedin kararından bağımsız olarak zaten 3.40 yıl sonu hedefi altında kalır.

ama fed faizi arttırırsa önce 3.6'yı, sonra 4'ü,en son da başka bir şeyi tersinden görürüz.

3.25 ne ki yani...

fakirlik geliyor dostlar. öyle böyle değil. feci fakirlik geliyor. inşallah yanılırım, inşallah ülkeyi o durumda görmem ama bir parça ekmeğe muhtaç olacağımız günler geliyor.
  • 1,279527559055118 ınches

1,279527559055118 inç'e tekabül etmektedir.

(bkz: uzunluk birimi)
  • normal bir ülkede yaşasan vatandaş ayaklanır devlete hesap sorardı. 2.8 lere bile yok lan olmaz bu kadar düşer demiştik. artık 3.5 olmasına sadece 6 ay falan var. ve herkesin keyfi yerinde. çünkü doların artışını azalışını halk doğrudan hissetmez. şirketler batmaya, işçi çıkartmaya başladığında anlarlar krizi. ona da çok zaman kalmadı.

merkez bankası kendine dikkat etsin.

uzun'u tanıyorsam bütün suçu merkez bankasına atacak. ve hatta muhtemelen adamları yargılamaya falan kalkacak o gün geldiğinde.

sonra diyecek ki içimizdeki hainler bizi krize soktu. bana bir 4 yıl daha verin allahın izniyle bu hainlerin planlarını bozayım.

alacak %45 ini oturacak koltuğuna.

bak bunu yapacağına %100 emin olucam da tek bir sıkıntı var, akp o kadar vizyonsuz, o kadar çapsız, o kadar eğitimsiz ve donanımsız insanlarla dolu ki,

diyelim ki böyle bir şey yaptı, bu kuruma kimi piyon atayacak? hayvanat bahçesi müdürü mü?

o biraz sıkıntı işte.

edit: durumlar sandığımızdan daha kötü galiba, günlük 1-2 kuruş artıp dalgalanması beklenen kur her türlü önleme rağmen durdurulamaz bir şekilde fırladı ve 1 aya kalmadan 3.5 sınırı aşıldı.

5 tl olacak falan diyen adamları ciddiye almıyordum ama bu saatten sonra her şey mümkün.

edit2: merkez bankası 4 ayak üstüne düştü. ihale fetöye kaldı. hadi yine iyisiniz...
  • oldu olacak, daha da kötüsünü bekliyorum. 2017 baharı ödümü korkutuyor. bir de türkiye başkanlık seçiminden sonra görün siz...
  • artık sabitlenmesi gerek maaşımızı alamayacağız bu gidişle. dolarla maaş alanları hem sevindiren hem korkutan durum.
hesabın var mı? giriş yap