• inanması güç ama hakikaten var olan bir durum. adamlar birkaç gündür can yaman'ı dillerine dolayıp duruyorlar. adamın ne görgüsüzlüğü kaldı ne de kötü oyunculuğu. oysa biz biliyoruz ki bunların sebebi tamamen kıskançlık. olaya bakar mısınız, hayatı internet üzerinde pineklemekle, ona buna bok atmakla geçen bir kısım sivilceli tip can yaman gibi bir insan üstü varlığı kendilerine takip görüyor ve onu gözden düşürmeye çalışıyor. lan siz kim, can yaman beyefendi kim, az akıllı olun lan ahahaha :))

can bunlara bir selam verse "can yaman benim kankam olur" diye hava yapacak tipler bol. hele kızları hiç saymıyorum, "ay choq görgüsüeez, ayyh resmenn tacizz ama buuu, choq hanzo imiş bu can" falan diyen kızlara can şöyle bi bakış atsa heyecandan üç gün aç gezerler, şimdi bize burada kelime yapıyorlar haha :)

çok güldüm.
  • bu sabah magazin programında, haberini görünceye kadar, kim olduğunu bile bilmiyordum. yeni nesil dizileri takip etmediğim için, oyuncuları hakkında da fikrim yok. ama, yapılan edepsizliğin savunulacak bir tarafı da yok. bunu birbirinin klonu olan oyuncular için, kesinlikle yapmazdım.
  • bu başlık ekşi yazarlarına yapılabilecek en büyük hakaret sanırım. kıskanmak?
  • can yaman kim amk.
  • söz konusu olduğunu düşünmediğimdir.
    zira insan olan, ne idüğü belirsiz organizmaları ve/veya cansız objeleri kıskanmaz.

- ulan tenya olmak vardı amk?
    - şu tuvalet kağıdındaki huzur bende yok!
    - bi raoultella planticola hasetim var ki sorma!
    - tirleye bak sen tirleye, nispet yapıyor orço!

böyle cümleler duydunuz mu hayatınızda?
  • çomar, kezban, ezik önermesi. yeter lan sözlüğü rezil ettiniz, adam gibi başlık göremez olduk.
  • dendi mi bilmiyorum üşendim bakmaya da, ama (bkz: can yaman kim amk)
  • can tamamda kim aq. adam mı ?
hesabın var mı? giriş yap