şükela:  tümü | bugün
  • inanması güç ama hakikaten var olan bir durum. adamlar birkaç gündür can yaman'ı dillerine dolayıp duruyorlar. adamın ne görgüsüzlüğü kaldı ne de kötü oyunculuğu. oysa biz biliyoruz ki bunların sebebi tamamen kıskançlık. olaya bakar mısınız, hayatı internet üzerinde pineklemekle, ona buna bok atmakla geçen bir kısım sivilceli tip can yaman gibi bir insan üstü varlığı kendilerine takip görüyor ve onu gözden düşürmeye çalışıyor. lan siz kim, can yaman beyefendi kim, az akıllı olun lan ahahaha :))

can bunlara bir selam verse "can yaman benim kankam olur" diye hava yapacak tipler bol. hele kızları hiç saymıyorum, "ay choq görgüsüeez, ayyh resmenn tacizz ama buuu, choq hanzo imiş bu can" falan diyen kızlara can şöyle bi bakış atsa heyecandan üç gün aç gezerler, şimdi bize burada kelime yapıyorlar haha :)

çok güldüm.
  • bu sabah magazin programında, haberini görünceye kadar, kim olduğunu bile bilmiyordum. yeni nesil dizileri takip etmediğim için, oyuncuları hakkında da fikrim yok. ama, yapılan edepsizliğin savunulacak bir tarafı da yok. bunu birbirinin klonu olan oyuncular için, kesinlikle yapmazdım.
  • bu başlık ekşi yazarlarına yapılabilecek en büyük hakaret sanırım. kıskanmak?
  • can yaman kim amk.
  • bir erkek olarak söylüyorum: can yaman bence çok yakışıklı bir adam, fiziği olsun boyu posu olsun. ama konuşma şekli, hareketleri vs o kadar itici ki. her şeyin tip olmadığını anlıyorsun. hala daha şu adama ağzının suyu akan kadınlar varsa kendini atsın bir yerlerden. ya da arka odaya geçsin aman ne yaparsanız yapın.
  • tanımadığım, bilmediğin bir insandı. bir kaç gündür bu kişiyle ilgili açılan başlıkları görüp ilgilenmiyordum bu başlığa görene kadar. bu başlığı görünce kıskanıldığı da iddia edildiğine göre bilim, sanat, edebiyat alanında insanlığa çok önemli katkıları olan bir bilim adamı, düşünür falan sandım google'a başvurdum. sonuç, dizilerde oynayan bir adammış, ben size ne deyim bilmiyorum ki !
  • almışın 15 lirayı.
  • dünyaca ünlü ordinaryüs düşünür ismail y k'nın da bir konferansta dediği gibi;

"şakayla makayla başlarmış işler,
    gürültü patırtı kim kimi dişler."

çok net not: almayım, alana da mani olmayım.