şükela:  tümü | bugün
  • gören de bunları kasti yazmadığını veya amacının boş algı yönetimi olmadığını sanacak :d tiyatrolara bak aq ahahah, aktrollük de cidden zor iş.
  • başlıkta sadece ‘şaka’ kalmalıdır.
  • başlık tam anlamı ile (bkz: mal beyanı) olmuş.

afrika gibi, insanların açlıktan ölmesini mi bekliyordun denilesi bir başlıktır... olaya farklı yaklaşmaya çalışan bir trollün çığlığı...

bir de şunu unutma sevgili troll yavşağı; bu ülkeyi bu hale getiren de rte'dir!
  • kendi ve çevresindekilerin ekonomik durumu ile dokunulmazlık konusunda olduğunu düşündüğüm durumdur.
    evet evet, kesin bu. yoksa ülke ve millet ile alakalı değil
  • aslında ben de katılıyorum yazara. gerçekten bir şekilde toparlıyor adam durumu. ama o her toparladığında kazık bize giriyor.

muharrem ince seçilemediğinde burada yazılan bazı entryleri hatırlıyorum. iyi olduğunu düşünen, zira gelecekteki ekonomik krizin faturasının chp'ye kesilemeyeceğini öngören yazarlar vardır. arada onca zaman geçti, öyle üzerine almaktan korkacağın bir fatura yok ortada.

yine mesela senelerdir parti içindeki çatlaklardan ve fikir ayrılıklarından bahsediyoruz. bu yönde bir kırılmayı ve satışları hep bekledik. ama henüz gerçekleşmedi.

hani deprem bilimciler diyor ya beklenen deprem ne kadar gecikirse yıkıcı etkisi o kadar artar. ben hükümeti de buna benzetiyorum. bir yerde patlayacağına eminim. ve patladığında seyir zevki çok yüksek görüntüler ortaya çıkar diye umut ediyorum. umarım yanılmam.
  • aynen moruk.

faturaları nasıl yapalım ?

işler yoluna girmiş madem, bir kaç ay ödemesek nasıl olur ?

şaka olması yüksek ihtimal olan boş işler başlığı.
  • insanlar çaresizlikten çocuklarını da yanlarına alıp canlarına kıyıyor. devlet bunun önüne geçmek için siyanür satışını yasaklıyor. "ekonomi kötü" haberleri yapmak yasaklanıyor. faturalar yüzünden; götümüzde ayı bağırıyor. bu tip de çıkmış; işler yoluna girdi, diye troll'lük yapıyor. afferim böyle devam...

tanım: olmayan şeydir.
  • dalga mı geçiyorsun ?
    gereksiz, başlık sahibinin kendisinin bile inanmadığı başlıktır.
  • ilkokul 5. sınıftakileri bir ihtimal inandırabilecek argümanlarla sunulan kripto aktroll iddiası.