şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit: başlık başa sanırım.

(bkz: böyle bir şey olabilir mi)

evet katılıyorum. muharrem ince gibi meziyetsiz bir adamın kılıçdaroğlu gibi iyilik meleği olan birisine bunu reva görmesine katlanamıyorum.

altı üstü bir fizik öğretmenisin yahu. her şeyi geçtim bu millet sandıkta kararını çoktan verdi. kurultay üstüne kurultay, yahu kaç seçimdir başkanlığı kaybediyorsun ey bay muharrem!

bize kılıçdaroğlu gibi koltuk sevdalısı olmayan ve atatürk'ün partisini etnik milliyetçilik ve tatlı su solculuğu yapan kişilerle doldurmayan birisi lazım gelir.

muharrem ince gelirse, atatürk'ün partisi seyit rıza'yı da anar, şeyh said'in de ruhuna fatiha da okutur.

o yüzden muharrem ince otursun oturduğu yerde, o kim yahu? altı üstü son 40 yılda sol bir görüşten birisinin %30 barajını geçirten bir fizik öğretmeni. bize kılıçdaroğlu gibi gençliğinde woodstock festivaline katılmış bir lider lazım. eved.
  • kendi önermesine katılan adamın tespiti.
  • bence de sattı, sempatik bulabiliriz, fikirlerimizi dile getiriyor diyebiliriz ama şuan milletin yararı için siyaset yapan siyasetçi sayısı minimum
  • bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bu aralar şaşırtıcı bir şekilde şeçimin ne kadar meşru olduğunu ve nasıl kaybettiğini allaya pullaya anlatıyor.
  • siyaset böyledir. muammer'e bakmak yerine bence yıllardır olan "bedelsiz satış"lara bir bakın, buyroon:

kimler satılmadı ki:

"dava arkadaşı" abdullah,
    "civanım yakışıklım" diyen b.arınç,
    "yüzyılın dış politika uzmanı" david-oğlu,
    "önüne yatarım" diyen boyunsuz muammer,
    "ona dokunsam ibadet sayılır" diyen oç,
    toptaş,
    i.melih,
    bursa ve bilmemne büyükşehir bld. başkanları,
    makara egemen,
    tokat manyağı olan, genç spor bakanı (adını unuttum),
    "rabbim kılivılınd dedi" diyen garip çift,