şükela:  tümü | bugün
  • sakal çıkartan bir ilaç sanırsam. kullanılacaksa askerden sonra kullanılmalı kanımca.
  • yakışanı yakışmayanı sakal bıraktıkça özenenler de çok olacak; haliyle kullanımı da artacak bir ürün. üreten köşeyi dönmüştür bile.
    kahin olmaya gerek yok.
    tek eksiğimizdi hakikaten.
  • umut fakirin ekmeğidir mottosuyla gaza gelip aldığım ürün. kimi para tuzağı dese deneyelim diyerekten almış bulundum. yalnız sabır isteyen bir iş. kutunun üzerinde "ortalama 4 ay kullanılmalıdır." yazıyor. "günde bir kere yüze masaj yapar gibi sürün." yazıyor. alalı 4 gün oldu ve günde bir defa sürüyorum. gelişmeleri buraya editleyerek yazacağım. tabii düzenli kullanabilirsem.

edit 1: ürünü işlerimden dolayı her gün süremedim haftada 3-4 gün sürdüm ama var olan sakallarım kalınlaştı. sakal çıkmayan yerlerde ancak dikkatli bakılınca görünen tüyler oluştu.

edit 2: ürünü 6-7 ay kullandım. tüyler sakala dönüştü. var olan sakallarım gürleşti ama sakal olmayan yerlerde sakal çıkmadı.
  • sakal çıkmayan boşluk yerler vardı her sürdüğünde yüzümde uyuşama gibi bir acı olmuyor galiba serum dandik galiba