şükela:  tümü | bugün
  • kendisindeyse sevmemesi gayet doğaldır.
  • ayakkabı fırçası yalamaktan hoşlanmayan kadındır.*
  • ben de kadınlara sakal yakıştırmıyorum.haklı kadındır.
  • sakal ve bıyık bir erkekte nefret ettiğim şeyler, sanki bana pis bir adammış gibi geliyor. tamam yakışana yakışıyor ama o adamı birde öpmesi dokunması var. adam beni öpünce bile kaşınma huylanma tiksinme hali oluşuyor. siz nasıl bıyıklı kız diye dalga geçiyosunuz, gözünüzü seveyim vazgeçin şu ibrahim tatlıses bıyıklarından vazgeçin el kaide örgütüne mensup sakallardan bizde azcık rahat sevelim.
  • toptur.
  • cok yanlis yolda olan kadindir.
  • kendisi için erkekliğin simgesi angulus mandibula olan kadındır.. görebilmek ister...
  • asal sayıdır
  • öptükçe insanın yüzüne batan kıl topluluğunu sevmem için mazoşist olmam gerek. pürüzsüz bir ten varken tercih edilesi değildir. çene sakalına belki katlanılabilir, ama kirli sakal ve türevleri cidden can sıkıcı. ayrıca pürüzsüz bir yüz ile dolaşmak özgüven ve cesaret göstergesidir bence. ha bir de bakımlılık demeden geçmeyelim.
  • benim o. lütfen sakal seven erkekler, bir gün takma sakal takmış bir kadını öpmeyi denesinler ve bu güzide hissi deneyimlesinler. ağızlarının içine sakal girsin, dudakları yumuşak bir tene değil, kıllara dokunsun. bu arada, bunu traş oldukları bir gün yapsınlar ki o takma sakallar kendi yüzlerini zımparalasın. eğer hoşlarına gidiyorsa, aynen devam.