şükela:  tümü | bugün
  • kendisindeyse sevmemesi gayet doğaldır.
  • ayakkabı fırçası yalamaktan hoşlanmayan kadındır.*
  • ben de kadınlara sakal yakıştırmıyorum.haklı kadındır.
  • sakal ve bıyık bir erkekte nefret ettiğim şeyler, sanki bana pis bir adammış gibi geliyor. tamam yakışana yakışıyor ama o adamı birde öpmesi dokunması var. adam beni öpünce bile kaşınma huylanma tiksinme hali oluşuyor. siz nasıl bıyıklı kız diye dalga geçiyosunuz, gözünüzü seveyim vazgeçin şu ibrahim tatlıses bıyıklarından vazgeçin el kaide örgütüne mensup sakallardan bizde azcık rahat sevelim.
  • toptur.
  • cok yanlis yolda olan kadindir.
  • kendisi için erkekliğin simgesi angulus mandibula olan kadındır.. görebilmek ister...
  • asal sayıdır
  • top sakal, kirli sakal, kaba sakal, hipster sakali yok efendim lumber sexual sakali derken bit-mi-yor!!! bitmiyor!!!

yuzunde kocaman sakal olan adamlara baktigimda, bir cogu icin 'ahh canim yaa sakal olmasa hic bakilmayacak suratina yazik' dedigim olsa da ben erkege sakal yakistiramiyorum arkadas.. nie mi?

1- pismis gibi bir his uyandiriyor.
    2- her yerinden tam sakal cikmiyorsa, bir kere hic ama hic guzel durmuyor, soyleyim. hadi illa sakal da sakal diyorsunuz bari tam sakaliniz varsa birakin da bir seye benzesin..
    3- eger adam cok esmerse at hirsizi gibi bir goruntu cikiyor
    4-cok kisa ise batiyor
    5- fazla uzunsa musluman bir ifade olusuyor
    6- sari ise yuzu soluk bir hal aliyor ve genelde hastalikliymis gibi duruyor
    7- operken insanin agzina gelmesi cok berbat.. nasil ki erkekler kadinda biyik gormek istemiyor ve bunun en onemli sebeplerinden biri olarak da opusurken smooth bir his uyandirmamasi diyorsa, kadinlar icin de ayni seyin olabilecegine dair empati guzel olurdu..
    8- bu sakalli adamlarda zamanla bir de tik gelisiyor. surekli sakal-biyik ile oynama... gorsel kirlilik!!
    9- soyle bir sevgilimin yanagina elimi koyup oksayim desen yanagi hissedemiyorsun, semsert bir kil yumagi geliyor insanin eline.. ayni sekilde yanagindan opeyim desen yanak yok... hos diil!
    10- bazi kadinlar 'ben sevgilimin sakaliyla oynamayi seviyorum' diyor... hic anlayamadim.. oynayacak baska yeri mi kalmadi, sakalla oynamak nedir???

peki bu kadar bahane buldum sakalli erkeklerden hic begendigim olmadi mi? oldu! yalan yok.. yakisan bir kac adam tanidim/taniyorum... ama sayica o kadar az ki, o yuzden istatiksel olarak baktigimda sakal sevmiyorum beyler yapacak bisey yok...
  • öptükçe insanın yüzüne batan kıl topluluğunu sevmem için mazoşist olmam gerek. pürüzsüz bir ten varken tercih edilesi değildir. çene sakalına belki katlanılabilir, ama kirli sakal ve türevleri cidden can sıkıcı. ayrıca pürüzsüz bir yüz ile dolaşmak özgüven ve cesaret göstergesidir bence. ha bir de bakımlılık demeden geçmeyelim.