• (bkz: don't feed the troll)

sanki allahın resulünün asker arkadaşı pezevenk.
  • lisedeyken bi sınıf arkadaşım vardı, erkan adı. çocuk üniversiteye geçtikten sonra hiç haber alamadık kendisinden. bir gün facebook'ta sağ tarafta tanıyor olabileceğim kişilerde "zara" adında biri çıktı, açtım inceledim. içimden "lan bu kim acaba, siması acayip tanıdık ama zara diye arkadaşım yok benim" falan diye konuşuyorum. sonradan yandı ampul tabi, arkadaşım cinsiyet değiştirmiş ameliyat ile, ismini zara olarak değiştirmiş, üstüne bir de manita yapmış. derin bir hassiktir çektiydim. ailesi de desteklemiş çocuğu bu süreçte, ayrıntıları öğrendik sonradan.
    velhasıl kelam, bu başlıkla alakası ne diyecek olursanız, çocuk bir goril kadar kıllıydı ve hiç sakal traşı olmazdı. yani sen haksızsın jel tablası.

düzenleme: isimler değiştirilmiştir.
  • buradan geylerin sakalsız ancak ibneliğin bedava olduğu anlaşılmaktadır.

(bkz: homofobik troll)
  • eğilim ne ayol!

fantezi olsun diye ara ara ustura ile yaptığım eylem.

efenim şimdiki troller şortla gezerken, ağabeyleri, bar fedaisi gibi kirli sakalla dolaşırdı. sonra bunlar büyüdü ve hipster olacam diye ışıd militanı oldu. ustura denilen güzellikten bihaberler. görmemişler ki nereden bilsinler!

neden öyle oldu hatırlamıyorum ama benim üniversite yıllarımda, ustura, muhtar çakmağı, sigara tabakası ve anadolu rock yeniden moda olmuştu. moğolların eski kayıtlarını dinler, yurdun lavabolarına yan yana dizilir ve ustura ile traş olurduk.

geçen gün yeni sevgilime şov yapmak için eski usturamı çıkardım. soğuk çelik gergin boynumda kayarken adamcağızın gözleri fal taşı gibi açıldı. sakinliğimi korumama hayran kaldı.

şey aslında altı üstü bir traş ama adamcağız ilk kez ustura kullanan birini görüyor.

neyse efenim, spatula kullanmadan, takla attırarak krebi ters yüz etme şovunu yaptık.

ustura ile traş olma şovunu da yaptık.

sırada tek eli duvara dayayarak duş alma karizması var.

son söz:

vurunuz, vurdurunuz, ara ara traş olunuz!
  • koskoca memur kesimi yillarca 657 sayili kanun geregince zorla ibnelestirildi desene o zaman. neyse ki biyik birakip az da olsa kurtuldum ibne olmaktan.
  • (bkz: ardını dövdürmek)

ardını döven de bu eleman sanırım, iyi biliyor.
  • sakallı olan ve sakal fetişi olan bir gay olarak kesinlikle katılmadığım aptal ve cahilce cahilce öneri.

kendim sakallıyım, sevgilim de sakallı. birbirimizin sakallarından haz duyuyoruz. birbirimizin erkekliğinden zevk alıyoruz. hatta birbirine sürtüyoruz sakalları.

başlığı açan arkadaşın cahilliği beni dünyada yaşamaktan utandırdı.
hesabın var mı? giriş yap