şükela:  tümü | bugün
  • gercekten yakisikli olan erkektir ki kamuflaja gerek duymuyordur
  • herhangi bir türk dizisinde oynayamayacak erkektir.
  • düzenli, tertipli, disiplinli, çalışkan ve temiz erkektir. orman kaçkını militan gibi dolaşmaktan nefret ediyordur.
  • yakışıklı erkektir.

bkz: me
  • sakalım olmasına karşın içinde bulunduğum gurup.

bir kere merak edip bıraktım çok yakıştı, mahalle baskısından kesemiyorum. bir taraftan da sakalımdan hoşlanmıyorum. öyle garip bi durum işte
  • (bkz: norm ender)
  • dahil olduğum grup 3-5 güne bi keserim, çene hattım belirgin olduğu için sakalsız ya da kısa sakal daha iyi duruyor.
  • benim bu.

çok çıkmıyor zaten. hatta çıkmıyor desem yeridir. ancak çıksa bile muhtemelen keserdim.
  • çok düzenli ve sık olmayan sakallara sahibim. uzatsam düzeltme ihtiyacını sadece uzadığında hissederim. ona rağmen hafta içi her akşam, hafta sonu ise pazar günleri klasik tıraş olur, sıfır alırım. sakal bırakmak bana göre orta doğu geleneği. ülkemizde sakal bırakmayana büyümüş gözüyle bakılmıyor bile. o derece. yüz hatlarınız hafif düzgünse kesinlikle sakal bırakmayın derim. alın kendinize bir edwin jagger bakın keyfinize. arko'nun 3 liralık tıraş sabunun kokusunun verdiği duyguyu bile özlüyorum. kendinizi biraz temiz biraz bakımlı hissedersiniz.
  • "seyrek" tir ya da "kıl yumağı"