şükela:  tümü | bugün
  • yurtdisinda oldukca yaygin kullanilan, yuzu nemlendiren, derinin sakal yuzunden kurumasini, pul pul dokulmesini engelleyen urun.
    modasi gecmeden sakalini belirli bir uzunluga getirmek isteyenler, sakalinin goruntusunu parlak, guclu olarak korumak isteyenler kullaniyor.
  • muhteşem bir ürün. uzun sakal seviyorsanız kesinlikle kullanmalısınız. sakalı yumuşatır, görüntüsü daha parlak olur, yüzünüzü rahatlatır, kurumayı engeller. her gün duştan sonra sakal boyuna göre üç dört damla yeterli gelecektir. sebebini anlamadığım bir şekilde ülkemizde pek popüler değil, internetten alabildiğiniz birkaç marka var sadece.
  • türkiyede nerede bulabileceğimi merak ettiğim yağ. duyan gören bilen yeşillendirsin.
  • kullananlar varsa, tavsiye ettikleri markayı önerebilirlerse sevinirim.

edit: kendi sakal yağı karışımımı yapacağım, güzelce araştırıp kullanmaya başlayınca tekrar editlerim.
  • rossman'da isana marka 30ml sakal bakım yağı var. içeriği: argan yağı,jojoba yağı, ve e-acetat vitamin. henüz uzatamadım sakalı ama niyetim var. bir haftalık sakalı kaşındırdığı için kesmiştim. şimdi tekrar uzatmaya başladım. sakal henüz 4 güünlük ama bu yağı aldım ve sürdüm. gerginliği aldı mı ne ?