şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yaşlanmaya bağlı olarak erkeklerin hemen hemen hepsinde görülür. ayrıca her ne kadar sadece türk filmlerinde görülür sansak da sıkıntıya bağlı olarak genç yaşta aniden beyazladığı da görülmüştür.

az önce ulan 2 haftadır bakmıyorum ne haldeyim acaba diye bi kafamı kaldırıp aynada gördüğümde yanlış mı görüyorum lan acaba diye epey bi baktım ama şuan özellikle çene kısmında sayılamayacak kadar çok beyaz sakalım var artık. tekrar eski renklerine kavuşurlar mı yoksa kalanı da böyle olur, 30'u görmeden ak sakallı dede olur muyum çok merak ediyorum.

dertler derya olmuş, bende bir sandal
    devrilip batmışım, boğulmuşum ben
  • vitiligo denen enteresan hastalık sayesinde başıma gelen. sayesinde özgüven dibe vurdu.

o değil birisi dalmaçyalı sanıp önüme kemik atacak ondan korkuyorum.

edit: turuncu sakalım da var rahat olun bi tutam da ondan var.
  • son zamanlarda gerceklesen ve artik her aynaya baktigimda yaslandigimi dusunduren ve beni mutsuz eden gercek. ulan hic beyazlamayacaklarmis gibi duruyorlardi. soyle bir 5 sene daha idare ederler diye umud ediyordum halbusikiyse. boyatmak komik durur diye dusunuyorum. kessem diyorum, sakalsiz bir halta benzemem diye dusunuyorum. boyle moruk moruk dolasiyim ortaliklarda biraz bakalim. yaslanmak hic guzel bisi degil mirim.

edit: ak sakalli dedelerden veya olgun erkeklerden hoslanan sozluk guzelleri yesillendirsin lutfen. ruyalariniza girebilirim.
  • 2 gün içinde birden başıma gelen şey. stres ve depresyon kaynaklı olmasa iyi tabi de. çok fazla değil gerçi 3-4 tel.
  • ilk gordugumde 3-4 gun kendime gelemediğim durum. hayir saclarda da beyaz var ama bu kadar koymamisti bilader.
  • saçların beyazlamasına zor alışan bünyeye ağır gelen durum. yakında fedon gibi saç sakal bembeyaz dolaşacağınızın göstergesi.

ulan hadi saçlar beyazladı eyvallah da sakaldaki beyazları görünce harbi çöktüm aq. olum yaşlanıyorum lan. sakalları beyazlamış erkek karizma duruyor mu lan birşey diyin moral verin olum.
  • bence erkekleri seksi gosteren durum.
  • 33 yaşında bembeyaz bir sakalım var adam orda 40 yaşında 5 6 telden bahsediyor ben kendimi 4. kattan atmaya gidiyorum sözlük :(
  • aynada ilk gördüğünde dert sahibi yapan, akabinde şakaklar da beyazlasa da karizma karizma dolansam dedirtendir.
  • yaşlandığınızın göstergesidir. (bkz: kırlaşmak)