şükela:  tümü | bugün
  • katildigim onerme. son zamanlarda dizilerde oynayan erkeklerin geneli sakalli biyikli oldugundan erkekleri yakisikli yaptigi saniliyor. halbuki o adam zaten yakisikli amk sakal biraktigi icin yakisikli olmamis. aynaya bakin biraz.
    bende birakmistim ama oylede bi sike benzeyemedim en iyisi kesmek dedim
  • katılmadığım önerme. 3 numara saç ve sakal ile çirkin olan bi erkek görmedim henüz.
  • katıldığım önerme. 3 numara saç ve sakal ile çirkin olan yüzlerce erkek görüyorum hergün her adım başı.

edit: sakaldan kastım kirli sakal değil son senelerde moda olan işid, koray avcı tipi uzun sakaldır. dallamanın teki brad pitt'in sakallı fotosunu koymuş ahahah. olum senin yüzün zaten brad pitt kadar güzelse 1 metre sakalla bile çirkin olmazsın. ülkedeki erkeklerin %60'ı orangutandan farkı yok tip olarak. bir de 1 karış sakal bırakıyorlar amk
  • katılmadığım önerme. kel ve sakallı erkek gönlüme taht kurar.
  • kızların kaşsız olması gibi bişey bu. tamam hadi bazilarina yakisabilir onlari es geciyorum ama genel olarak o tipsiz yüzlerinizi gizlemek icin mutlaka sakal birakmalisiniz beyler. bırakın çok çok yakışıklı, mukemmel yüz hatlarına sahip olanlariniz sakalsiz gezsin.
  • bir kızın tıraşlı bir erkeği güzel zannetmesi hazindir.

(bkz: sakallı celal)

(bkz: celal yalınız)
  • bir karış sakala sahip ve çirkin biri olarak rahatsız olmadığım önerme. beni asıl rahatsız eden sakal uzatmaya başladığımdan beri götümden kobra çıkarıyor oluşum.
  • yalandır. kendimi bildim bileli ben de, ablam da sakallı erkekleri beğeniriz.
  • diye haykırdı kösem.