şükela:  tümü | bugün
  • ben demiyorum efendim isviçreli bilim insanları diyor.

isviçreli bilim insanları, erkeklerin sakalında bulunan bakterilerin köpekte bulunan bakterilerden daha fazla olduğunu bulmuş.

#89033516 başlık daha önce açılmış uyarı geldi. moderatörler birleştirirse sevinirim.
  • işimden dolayı sakallarımı kesmek zorunda kaldığım için kesinlikle katılıyorum bilim adamlarına. o ne öyle pislik yeaa. isviçreli bilim adamları kalp ben.
  • ‘erkeklerin sakalları yoluyla köpeklerden hastalık kapıp kapmayacağını öğrenmeye çalışan isviçreli bilim insanları ....’

valla benim aklıma böyle bir şey gelmez ki araştırayım.
    tabi adamlar rahattan bolluktan bunlara sarıyor.
  • o isviçreli bilim adamlarının pisliğidir dediğimdir.

biz yalayarak temizliyoruz, kediler gibi.
  • ışid militanı kılıklı adamları sevenler telaş içinde. *
    dişlerini 3 yılda bir firçaladıkları için ağızda oluşan bakterileri de eklersek ovvvv beybi.

biz boşyere uzakdoğulu tüysüz adamlara gönül vermedik.

(bkz: kahretsin yine çok ileri görüşlüyüm.)
  • doğru tespittir. hiç kendinizi savunmayın benim leş, çomar abilerim. siktirin gidin o sakalları kesin. 21. yüzyılda ışid militanı gibi gezmenin alemi yok. zaten çirkinsiniz, çirkinliğinize çirkinlik katıyorsunuz.
  • beni çok üzüyor isviçreli bilim adamları :( diş macunuyla uğraşırken ne güzel mutluyduk
  • şimdi közcülere veren kezolar düşünsün.
  • bir yerde kıl çıkıyorsa, bir nedeni vardır. ayrıca sakalını temiz tutan bir erkeğe de, "isviçrili bilim idimliriiii..." goy goyu pek yersiz olmakta. kimsenin göz zevkin için sakal traş edip de, traştan dolayı olacak kesiklerden mikrop kapma riskini göze almanın manası yok.

neden mi?

konu kadın olunca, etek traşı olmak kesiklerden mikrop kapmaya yol açar denmektedir.

ha sakal bırakmak istemiyorsan da kişisel seçimdir.
    ama kimse, kimsenin nasıl görüneceğine karışma hakkına sahip değil, özellikle de siz kezban ablalarım.