şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ak troll)
  • yalancıymışım aktroll olmuşum(hangi ara oldum lan ben)

evladım en azından kendimi kandırmıyorum neyse onu söylüyorum.sizin gibi hükümete muhalif olayım derken ülkeme milletime muhalif olmuyorum.sizin gibi atatürkçülük maskesi altında pkklı hewaller gibi ülkeme milletime düşman olmuyorum.eğer sizin gibi ülkeme milletime düşman olacağıma aktroll olmayı tercih ederim.gazi mustafa kemal atatürk'e saygı sevgi minnet borçlu ilkelerine saygılı vatanını milletini seven milliyetçi galatasaray'ı sevgi beslediğim kadar toprağımın takımı ankaragücüne olan sevgisi eksik olmayan ankaralı bir vatandaşım

şimdi dağılabilirsiniz.
  • aktroll olduğunu 2002-2007 akp gençlik kolları taktiği olan ' ben akpli değilim ama blabla' taktiğiyle gizlemeye çalışan devesevici.

biraz sıkıştırınca tipik bir ışid militanına dönüşüyor.

bu devesevicinin gerçeklikle bağları o kadar kopuk ki pkklı olduğunuzu hatta japon kızıl ordusuna üye olduğunuzu bile iddia edebilir.:)

buyukresim.jpeg uuuu beybiğğğğ
  • mithat cemal kuntay'ın şaheseri üç istanbul'da dönekliği ve jurnalciliği ile nam salmış karakter. abdülhamid tahtta iken ittihatçıları jurnalleyen, jöntürk ihtilali sonrası baş ittihatçı kesilen sonradan da hürriyet ve itilafçı olan bir karakter sakallı vasfi, memlekette binlercesine rastlanan türden yani. velhasıl bizim memlekette sakallı vasfiler tükenmez.
  • kamu malı park ile özel kişilere sahip oteli bir tutan yazar. bunlar seçilerek sözlüğe gönderiliyorlar sanırım.

(bkz: #70051107)