• çirkin erkek sakallsızlığı olarak değiştirilmesi gereken başlıktır.
  • çalı süpürgesi gibi olmadığı sürece sakalı hoş bulan biri olarak, son zamanlarda asurlu, babilli, hammurabi kabartması gibi dolaşanları gördükçe katılmadığım önerme.

azı karar, çoğu zarar. hele bir de sakalları gözlerinin altından başlayanlar var ki aman aman...
  • ülkenin yarısı ortalıkta barzani gibi dağ kaçkını gibi dolaşıyor, başlıktaki havalara bak.

olm sakallı daha çirkinsiniz. bari kesin de insana dönün öyle çirkin olun.
  • zaten yakışıklı olan sakallı da sakalsız da çekici ama yakışıklı olmayan tövbe est. ışidci gibi geziyor ortalıkta cildine yazık, döktüğü kıl tüye yazık.

yani hobi olarak yine bırakın tabii de sakalla bir anda ragnar'a benzediğinizi düşünüyorsanız yok öyle birşey. üzgünüm.
  • laflara bak laflara. koskoca dünyada bir siz yakışıklısınız zaten. sakal bırakanların yarısı terörist gibi dolaşıyor etrafta. herkes kendine yakışanı seçsin.
  • çenesi aşağı doğru küçülen insanlar, (daltonlar gibi mesela) yüzlerinde eksik kalan hacmi tamamlamak için sakal bırakır. kestiklerinde de o sakalla gizlenmiş eksikliği hissedersiniz. bence bundan ibaret.
  • rahatsiz ettigi icin kendimi bildim bileli sakali sevmem, kasindiriyor vs. birakmadigim icin de nasil durur bilmiyorum, cok da onemli degil. benim gibi boyle problemi olup da "ama kizlar seviyor" diye sakal birakan adamin kendisine saygisi yoktur.
  • ülke simsiyah lan. yolda denk geldiğim sakallılar suri mi türk mü anlayamıyorum. yüzler komple sakal aq. kesin sakallarınızı.
hesabın var mı? giriş yap